Jump to content
IGNORED

tegeltija

shimpr

Recommended Posts

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

318

• hattori

69

• Filipenko

62

• Joe D

60

A s obzirom da je Partizan iz Zagreba, bice da je ZG u pitanju.
Franjo Glezer, Florijan Matekalo, Stjepan Bobek, Zlatko Čajkovski, Rupnik, Švaljek, Seres...nigde veze sa Zagrebom.Neki bi bili nezadovoljni i da je Partizan osnovan u sastavu neke domobranske pukovnije ili makar kopnene bojne hrvatskog vijeća obrane. :fantom:
Postovani gospodine Čoviću,ja sam u više navrata sa Vama, u prisustvu Vladana Tegeltije, razgovarao o tome na koji nacin da eliminišemo nesporazume koji izmedju Vas dvojice traju godina u šta su mogli da se uvere i svi gledaoci koji prate SOS kanal.Ja sam uveren da Vi sa previse emocija pratite i tumačite svaku Tegeltijinu reč i njegove komentare i da ih doživljavate kao napad, pre svega na vas lično, a onda i na ranije FMP,a sada Crvenu zvezdu.Da, tacno je da ste Vi, prošle sezone, imali ideju da zabranite igračima i trenerima da dolaze u emisije koje vodi Tegeltija, ali sam Vas ja molio i ubedjivao da je to kontraproduktivno i štetno i za SOS kanal i za Zvezdu i košarku uopšte.Tačno je da je u utorak uveče u 23.10h na SOS kanalu išao snimak sa promocije KK Partizan ( u nedelju i ponedeljak u isto vreme na SOS kanalu je išao snimak promocije KK Crvena zvezda), i da je u najvećem delu trajanja promocije bilo ružno, vulgarno i prostačko vređanje Vaše supruge. Prilkom montaže emisije zaista je bilo teško izdvojiti izjave aktera, a da se ne čuju ti ružni povici.Najveći deo materijala je, zbog toga, izbačen, a uvredljivo vređanje čulo se samo prilikom izjave trenera Vujoševića koji je u tom trenutku tražio da navijači prestanu sa vređanjem.Žao mi je sto se na SOS kanalu i u tih nekoliko sekudni čulo vredjanje vase supruge, nije tačno da je Vladan Tegeltija u kontinuitetu emitovao snimak sa prezentacije u kome se čulo uvredljivo skandiranje. U reprizi te emisije potpuno je bio isključen ton i nije se čulo vređanje Vaše supruge.Što se tiče privatne SMS prepiske izmedju Tegeltije i, kako ste napisali, njegovog poznanika, čiji ste mi sadržaj poslali, nemam nikakav komentar jer to nema veze sa SOS kanalom.Dok bude zaposlen na SOS kanalu Vladan Tegeltija će morati da poštuje pravila koja važe na ovoj televiziji: nikoga, pa samim tim ni Vas ni Crvenu zvezdu nece moći da ponižava ili vređa,a šta misli novinar Tegeltija, koji je zaposlen na SOS kanalu, o Vama i o Crvenoj zvezdi privatno uopšte me ne zanima.Ono u šta Vas uverevam je to da ce na SOS kanalu isti tretman imati Crvena zvezda i Partizan.S poštovanjem,Direktor, glavni urednik SOS kanalaDragiša Kovačević
:rolf::lolol::unsure: Edited by Uskebasi

Što se tiče privatne SMS prepiske izmedju Tegeltije i, kako ste napisali, njegovog poznanika, čiji ste mi sadržaj poslali, nemam nikakav komentar jer to nema veze sa SOS kanalom.

Poštovani gospodine Kovačeviću, Primio sam Vaš mejl od 28.09.2012. godine u 14:29 časova. Mislim da i pored toga što priznajete propuste Vašeg zaposlenog pojednostavljujete i olako shvatate evidentan problem koji postoji. Kako bi Vam bilo jasno o čemu se radi izneću Vam taksativno sledeće činjenice:
  • Ja nemam nikakav lični nesporazum sa Vašim novinarom Vladanom Telgetijom;
  • Dugo godina sam u poslu i to iz raznih oblasti tako da emotivno ne postupam ni jednom poslu, pa ni ovom;
  • Velikom broju Vaših gledalaca je dugi niz godina unazad jasno o čemu se radi, ali izgleda da Vama još uvek nije jasno;
  • Što se tiče vređanja moje supruge i kompletne moje porodice koje je u nekoliko navrata pušteno na Vašoj televiziji, verujem da tako olako ne bi komentarisali da je hipotetički to neko uradio na mojoj televiziji za Vašu suprugu i porodicu. Očekivao sam barem Vaše izvinjenje ili neki sličan komentar, a ne priče o tehničkim mogučnostima i nemogućnostima;
  • Pošto ste direktor i glavni urednik SOS kanala, moja dobronamerna sugestija Vam je da po neki put obratite pažnju na emisije Vladana Tegeltije i njegove stalne provokacije i malicioznosti prema meni, mojoj porodici i klubu KK Crvena zvezda koji za njega ne postoji ili postoji!
  • Prepiske kroz poruke koje ste pročitali treba ozbiljno da shvatite jer Vaš zaposleni je u njima izneo niz laži i teških kleveta, ne samo na moj račun, već i na račun drugih ljudi, a i navijača Crvene zvezde. Bilo bi dobro da Vas to i pored svega zanima, a ne da Vas kako rekoste „uopšte ne zanima”.
  • Ovakav vaš stav i pristup pokazuje da će se i dalje na Vašoj televiziji nastaviti nekorektno ponašanje u okviru emisija koje vodi Vladan Tegeltija. Verujem da će te to opet pravdati time da Vas ne interesuje njegov lični stav...
  • Izgleda da samo Vama nije jasno da KK Crvena zvezda i KK Partizan već odavno nemaju isti tretman na SOS kanalu. Užasnut sam Vašim stavom oko istog tretmana.

Iskreno mi je žao da se ponovo nismo razumeli ali pred nama je vreme koje će pokazati ko je od nas dvojce bio u pravu.Dragi Dragiša, i pored svega, smatram te za prijatelja, ali moram da ti iskreno kažem da je neki put bolje ne odgovarati nego odgovarati onako kako to nije!S poštovanjem,Predsednik KK Crvena zvezdadr Nebojša ČovićU Beogradu, 28.09.2012. godine.

http://www.kkcrvenaz...isma-sos-kanaluNema zezanja sa Covicem :fantom:

Da možete da se s ovom pameću crossoverujete u 1991. i postanete Dulo™, da li biste opet preuzeli Zvezdu ili ciganimaisudijijebemmaterupičkudaimjebemdroljuraspaluupičku?

• Create New...