Jump to content
IGNORED

mikan grusanovic


shimpr

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ficfiric

    21

  • Timmy

    5

  • Have_Fun

    5

  • Joe D

    3

  • 2 months later...
Revijalna utakmica prvak II muške lige ''Centar'', Kolubara ? Reprezentacija lige, odigraće se u subotu 24.04.2008. godine u novoj hali u Lazarevcu, sa početkom u 19:30 časova.Treneri Reprezentacije lige su Stričić Zdravko (železničar) i Gajić Milorad (Nova Pazova), koji su objavili sastav ekipe:Đukić Ognjen (Mladenovac), Čurović Radovan (Torlak Aboca), Mladenović Ivan (Megatrend Gimnazijalac), Vasilić Mladen (Panda), Gugleta Slobodan (železničar), Zorčić Lazar (Nova Pazova), Grušanović Mijailo (šabac), Zdujić Predrag (Dunav), Jerković Dragan (železničar), Negovanović Danilo (Loznica), Stojanović Đorđe (Torlak Aboca), Peković Stevan (železničar), Perin Jovan (Nova Pazova) i Novaković Mirko (železničar).
:kralj::thumbup:
Link to comment
  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Dane je jedan od celavih :) I on redje ide na gostovanja. Dok sam redovno gledao OKK on je bio najborbeniji. Car. Ne znam kako uopste igraju ta gostovanja bez Mikana i Daneta.Inace, direktor kluba je moj bivsi kolega, pitacu ga o tim kombinacijama sa gostovanjima kad ga sretnem.

Link to comment
Dane je jedan od celavih :) I on redje ide na gostovanja. Dok sam redovno gledao OKK on je bio najborbeniji. Car. Ne znam kako uopste igraju ta gostovanja bez Mikana i Daneta.Inace, direktor kluba je moj bivsi kolega, pitacu ga o tim kombinacijama sa gostovanjima kad ga sretnem.
Ja sam od ostalih ekipa iz prve srpske lige cuo kako je KK Sabac zeleo da podmladi tim, ili sta vec.. Pa su valjda skontali da im to ne ide, zaredjali neke poraze i onda se valjda slozili da vrate matorce i pokusaju da bar kuci dobiju neke utakmice :)Od KK Student su izgubili 20tak razlike, ali ne znam ko im je igrao.. pitacu drugara kad ga sretnemCelavi je dobar igrac za ovu ligu :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...