Jump to content
IGNORED

mikan grusanovic


shimpr

Recommended Posts

kada sam poceo da pratim kosraku a tome ima 17-18 leta mikan je bio gotovo pred penzijom...secam da je tamo negde 1994. 1995. godine zario i palio u ivi iz sapca...i na svakoj utakmici se uspesno nosio sa svojim mnogo mladjim protivnicima...ti protivnici su gotovo svi okacili patike o klin ali ne i mikan...i dalje u u svojoj 46. godini igra...mislio sam da je davno zavrsio karijeru...ima neki lik koji svake nedelje zove tegeltiju da ga pita hoce li mikan preci u zvezdu i onda se tegeltija nervira

Link to comment
  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ficfiric

    21

  • Timmy

    5

  • Have_Fun

    5

  • Joe D

    3

Malopre pomenuh na drugom topiku.Inace, rekao je nedavno u jednom intervjuu da je tamo negde osamdesdetih bio na pregu Zvezde. Zeravica je zagrizao i Mikan je trenirao par dana sa njima ali su se neki ljudi iz tadasnje uprave usprotivili i transfer je propao.U tom istom intervjuu je rekao kos nesto u sta ne zelim da verujem. Najavio je povlacenje na kraju ove sezone :o .

Link to comment
kada sam poceo da pratim kosraku a tome ima 17-18 leta mikan je bio gotovo pred penzijom...secam da je tamo negde 1994. 1995. godine zario i palio u ivi iz sapca...i na svakoj utakmici se uspesno nosio sa svojim mnogo mladjim protivnicima...ti protivnici su gotovo svi okacili patike o klin ali ne i mikan...i dalje u u svojoj 46. godini igra...mislio sam da je davno zavrsio karijeru...ima neki lik koji svake nedelje zove tegeltiju da ga pita hoce li mikan preci u zvezdu i onda se tegeltija nervira
I? Nedostaje ti a?
Link to comment

Muta Nikolić je, recimo, 96-97. rekao da je hteo da dovede Mikana u Partizan, ali da je ovaj odbio jer su ga zanimali traktori i njive. Znam da se ranije preko leta uvek posvećivao imanju, svinjama i kućnim poslovima i da nije razmišljao o košarci. A kraća ruka mu je bila prirodna pomoć za dobar šut. :)

Link to comment

Mikan je polovinom 90-tih imao ozbiljnu ponudu iz Grcke, cini mi se da je bilo 150.000 maraka...Medjutim, vec je bio na pragu Vojvodine i resio je da odbije Grke jer se sa nekim iz Vose dogovorio da mu osim para isporuce materijal i grede za krov kuce u selu... :Hail:

Edited by The Ghost
Link to comment
I? Nedostaje ti a?
kako mislis nedostaje mi a? zar ne vidis koliko ga ima? evo boldovao sam svaki
kada sam poceo da pratim kosarku a tome ima 17-18 leta mikan je bio gotovo pred penzijom...secam da je tamo negde 1994. 1995. godine zario i palio u ivi iz sapca...i na svakoj utakmici se uspesno nosio sa svojim mnogo mladjim protivnicima...ti protivnici su gotovo svi okacili patike o klin ali ne i mikan...i dalje u u svojoj 46. godini igra...mislio sam da je davno zavrsio karijeru...ima neki lik koji svake nedelje zove tegeltiju da ga pita hoce li mikan preci u zvezdu i onda se tegeltija nervira
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...