Jump to content
Sign in to follow this  
shimpr

mikan grusanovic

Recommended Posts

shimpr

kada sam poceo da pratim kosraku a tome ima 17-18 leta mikan je bio gotovo pred penzijom...secam da je tamo negde 1994. 1995. godine zario i palio u ivi iz sapca...i na svakoj utakmici se uspesno nosio sa svojim mnogo mladjim protivnicima...ti protivnici su gotovo svi okacili patike o klin ali ne i mikan...i dalje u u svojoj 46. godini igra...mislio sam da je davno zavrsio karijeru...ima neki lik koji svake nedelje zove tegeltiju da ga pita hoce li mikan preci u zvezdu i onda se tegeltija nervira

Time Crisis

Gde igra uopšte? Sad ga se nešto kao kroz maglu sećam. :)

ficfiric

Malopre pomenuh na drugom topiku.Inace, rekao je nedavno u jednom intervjuu da je tamo negde osamdesdetih bio na pregu Zvezde. Zeravica je zagrizao i Mikan je trenirao par dana sa njima ali su se neki ljudi iz tadasnje uprave usprotivili i transfer je propao.U tom istom intervjuu je rekao kos nesto u sta ne zelim da verujem. Najavio je povlacenje na kraju ove sezone :o .

Venom

Mikana krace ruke se kroz maglu secash? :oPa chovek je bio dva puta MVP prvenstva :D.

Roki Balboa

...

Edited by Roki Balboa

Roki Balboa
kada sam poceo da pratim kosraku a tome ima 17-18 leta mikan je bio gotovo pred penzijom...secam da je tamo negde 1994. 1995. godine zario i palio u ivi iz sapca...i na svakoj utakmici se uspesno nosio sa svojim mnogo mladjim protivnicima...ti protivnici su gotovo svi okacili patike o klin ali ne i mikan...i dalje u u svojoj 46. godini igra...mislio sam da je davno zavrsio karijeru...ima neki lik koji svake nedelje zove tegeltiju da ga pita hoce li mikan preci u zvezdu i onda se tegeltija nervira
I? Nedostaje ti a?

Zinedine Zidane
ima neki lik koji svake nedelje zove tegeltiju da ga pita hoce li mikan preci u zvezdu i onda se tegeltija nervira
:lol:

Lrd

Muta Nikolić je, recimo, 96-97. rekao da je hteo da dovede Mikana u Partizan, ali da je ovaj odbio jer su ga zanimali traktori i njive. Znam da se ranije preko leta uvek posvećivao imanju, svinjama i kućnim poslovima i da nije razmišljao o košarci. A kraća ruka mu je bila prirodna pomoć za dobar šut. :)

The Ghost

Mikan je polovinom 90-tih imao ozbiljnu ponudu iz Grcke, cini mi se da je bilo 150.000 maraka...Medjutim, vec je bio na pragu Vojvodine i resio je da odbije Grke jer se sa nekim iz Vose dogovorio da mu osim para isporuce materijal i grede za krov kuce u selu... :Hail:

Edited by The Ghost

ficfiric

U isto vreme dok je zario i palio u Ivi igrao je i fudbal za seoski klub Dusko iz Klenja cool.gif

radisa

A priča se i da je jednom , izvukao nerešeno sa Čuck Norisom... Ali nema svedoka da potvrde...

shimpr
I? Nedostaje ti a?
kako mislis nedostaje mi a? zar ne vidis koliko ga ima? evo boldovao sam svaki
kada sam poceo da pratim kosarku a tome ima 17-18 leta mikan je bio gotovo pred penzijom...secam da je tamo negde 1994. 1995. godine zario i palio u ivi iz sapca...i na svakoj utakmici se uspesno nosio sa svojim mnogo mladjim protivnicima...ti protivnici su gotovo svi okacili patike o klin ali ne i mikan...i dalje u u svojoj 46. godini igra...mislio sam da je davno zavrsio karijeru...ima neki lik koji svake nedelje zove tegeltiju da ga pita hoce li mikan preci u zvezdu i onda se tegeltija nervira

sherman
kako mislis nedostaje mi a? zar ne vidis koliko ga ima? evo boldovao sam svaki
:lol: