Jump to content
IGNORED

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

45 minutes ago, Skyhighatrist said:

Aman, greška u onoj objavi, poleteo je u 13:29 (scheduled 13:00), okačio sam fotku sa flightradara,  vreme leta 1:07 :lolol:

Da, mada je sranje da let koji vjerovatno ne ceka ni na koju konekciju, niti je na nekom zagusenom aerodromu, sa avionom od 20 putnika kasni pola sata. I to jos na letu prvencu.

Link to comment
9 hours ago, Peter Fan said:

Da, mada je sranje da let koji vjerovatno ne ceka ni na koju konekciju, niti je na nekom zagusenom aerodromu, sa avionom od 20 putnika kasni pola sata. I to jos na letu prvencu.

S obzirom na broj partijskih parazita koji tamo radi je tamo na platnom spisku dobro je da je i poleteo. 1 let u nedelju dana, iskorišćenost kapaciteta teži nuli. Šta će da rade na zimu? 

Link to comment

Pre pandemije tri meseca preko zime uopšte nije radio.

 

Quote

Inače, aerodrom "Morava" je došao u žižu javnosti i kada je u Službenom glasniku objavljeno radno vreme aerodroma. Tada je bilo objavljeno da će on raditi samo dva sata nedeljno, i to sredom od 12 do 14 sati.

 

Link to comment
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ma naslov mi je bio najmanje bitan, išao sam naći koliko majka pretjeruje :D

 

Da, avion je bombona, još se sjećam da sam negdje '89, kad je bio nov i zadnji krik tehnike, čitao o njemu u, čini mi se, Aerosvetu. :wub:

 

Iznenadnio me tako kvalitetan (nadam se da će budućnost opravdati prvi dojam) odabir, nije Hrvatskoj svojstveno da dobro bira. Postoji instinktivno robovanje američkoj robi, o kojem je i jutros lupetao onaj debil s Pantovčaka, i umjesto da se opet nalijepilo na okljaštreni F-16 i Amerikance ili ušlo u trice i kučine Gripena, što su dosad bile gotovo jedine opcije, odabralo se oprobani europski avion, i kao što si sam rekao, one-stop-shop: jedna varijanta aviona, jedan dil, jedan partner, jednostavna i dugoročna eksploatacija. Bilo bi lijepo od Francuza da su malo rastegnuli otplatu, ali ajde bar su dali poček valjda

Edited by Roger Sanchez
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...