Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

Ako ces kucati u wordu i koristiti jedan tab u firefoxu, onda moze, za bilo sta zahtevnije ne. A opet cena je smesna.
Uzeo bih 240GB ssd, a ovaj 500GB stavio u fioku i dodao jos 4GB RAMa i dobio bi 3 puta brzi komp za oko 4-5000 din vise

Link to comment

Moj desktop je star 5 godina i sa 4rama i 2,8Ghz mi je sasvim dovoljan. Graficka je isto neki G force GT610 (sto je takodje losindakis)  ali pikam svaki FM - i pride upalim jos brdo stvari.

 

U principu hanumin HP je na izdisaju, a i baterija mu je riknula. Njoj treba za posao (excell i firmin server koji nije puno zahtevan), a on je isto na 4rama i 250gb hard. 

Imamo 1 tera externi tako da mi prostor nije bitan uopste.

 

 

Kad vec pominjes dodatni ram, ja to planiram da ubacim posto imam jos 1 slot, znaci 4+4, ali nisam siguran sta gledam megaherce ili sta vec (DDR3 je u pitanju). Nosim se mislju da iscupam postojecu memoriju i odnesem u radnju :D

Link to comment
  • 1 month later...

LJudstvo, kakva su vam iskustva sa Acer lapotima? 

 

Nasao u Tehnomaniji identicne modele Acer i HP, za iste pare, ali Acer ima 4GB vise memorije. Znam da HP radi ka sat, a sa Acerom nisam imao iskustava do sada.

 

Acer

HP

Link to comment

Kupio sam jedan 2008. godine, 5735z oznake. Pre 5,6 godina je postao neupotrebljiv bez struje pa je ostao da služi kao stabilna varijanta. Pre neku godinu je umro ekran pa sam nakalemio ekran na nj. Do ove godine ga koristili ćale i keva kad sam utrapio stari PC, sad je uredno spakovan za varijantu ne daj bože da PC gekne.

Link to comment
  • 1 month later...

Dell Inspiron 15, nova serija, odlični laptopi generalne namene, za te pare (ima više modela, prema budžetu...) Ne znam, naravno, kakve su cene tamo gde si ti, ovo je više generalni komentar.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja imam odlicna sa prodavcima polovnih. Ne kupujem vec predugo nove laptopove, jer mi se ne isplati bacati 400e za nesto sto mi sluzi za storage, torrente i neke nezahtevnije operacije. Prodam stari za 100e, kupim "novi" za 200e i to funkcionise besprekorno 

 

Nisi to pitao, al ako ti ne treba neki ozbiljan mozes razmisliti i o ovoj opciji

Edited by Ravanelli
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...