Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

Kad ste svi već ovde... Ima li neko ideju kako da dobijem s-video izlaz na laptopu koji ga nema prirodno? Pomišljao sam na TV karte, ali one sve imaju samo ulaze (logično). Bajdvej koristi li neko PCMCIA TV kartu i valja li to čemu?
Možda bi ti nešto ovakvo rešilo problem?
Link to comment
malo mi je skupo 7 i kusur glava...ovaj MSI je sasvim ok. kakav je njihov servis u Bg?
Navodno 72h pick&return...U praksi, baš i nije 72h, ali otklone kvar za nedelju dana ili daju novi... Ovo nisam iskusio, već mi je pričano, u više navrata...
Link to comment
Navodno 72h pick&return...U praksi, baš i nije 72h, ali otklone kvar za nedelju dana ili daju novi... Ovo nisam iskusio, već mi je pričano, u više navrata...
Ovo je meni odgovorio Barrister kad sam pitao za iskustva sa MSIjevim servisom 72 hours:
Imaju oni bas takvu reklamu i u Srbiji sa istim periodom cekanja. Prijatelj je prodao jedan takav laptop koji je imao problem sa monitorom (posle odredjenog vremena pojavljivale su se linije na njemu). Prvi put su posle dva dana vratili laptop uz objasnjenje da nema nikakvog kvara i da se vlasniku samo ucinilo da vidi te linije. Onda je im odmah poslat natrag u servis uz obrazlozenje da je kupac u radnji pokazao kvar i da je nemoguce da se svima prividja. Laptop je vracen ,ovaj put popravljen, posle 15 dana. Na protest koji im je uputio moj prijatelj odgovorili su da je u pitanju visa sila jer im je trebalo dosta vremena da otkriju kvar.
Link to comment
da si se najavio na vreme - ta toshiba A210 je oko 600e u PCWorld-u, verovatno ima i za manje... :P
ne razumem? bila je toliko, sad vise nije??@hvala. a 'el se kvari, tj kakva mu je reputacija sto se kvaliteta tice?
Link to comment
ne razumem? bila je toliko, sad vise nije??@hvala. a 'el se kvari, tj kakva mu je reputacija sto se kvaliteta tice?
Nekad su se kvarili, sad, koliko vidim nema pritužbi više od proseka...Edit: Ovo gore mislim za MSI, Tošibe se ne kvare... Edited by radisa
Link to comment

Imam laptop koji nema 5.1 zvucnu karticu...video sam da postoje neki usb adapteri koji ovo resavaju ali nesto nisam imao vremena da obidjem radnje da proverim a na cenovnicima na netu ih nema...da nije neko slucajno imao slican problem ili bar zna sta raditi u ovakvoj situaciji? :)

Link to comment
Da ne prežvakavamo sad staru priču od koje je nastao i split, Apple je no. 1 samo pod uslovom da ti ne treba Windows. U suprotnom je malo bezveze dati toliko para da bi nabudžio Windows na mašinu koja je mogla da bude i jeftinija za iste performanse.
Nisi razmotrio mogućnost da neko hoće i OS X i Windows?
Link to comment
Nisi razmotrio mogućnost da neko hoće i OS X i Windows?
Dobro, ispravljam se. Apple samo pod uslovom da hoćeš i OS X i Windows, ili da ti ne treba Windows.Khm, khm, i OS X i Windows mogu i na non-Apple mašinu.
Link to comment
Imam laptop koji nema 5.1 zvucnu karticu...video sam da postoje neki usb adapteri koji ovo resavaju ali nesto nisam imao vremena da obidjem radnje da proverim a na cenovnicima na netu ih nema...da nije neko slucajno imao slican problem ili bar zna sta raditi u ovakvoj situaciji? :)
Evo ti USB pomagalo. Nisam probao, al mi ne uliva poverenje.Cenim da je mnogo bolje rešenje Creative Audigy za notebook. Značajno je skuplja (oko 120e), ali najbolje rešenje definitivno (ako izuzmemo externe zvučne kartice).
Link to comment
Tošibe se ne kvare...
...uf, toshiba satellite a70, ubedljivo najgori laptop koji sam koristio ..odmah posle njega 17" A80...nikad vise toshibu, ni priblizno onom kvalitetu od pre desetak godina......preporucujem dell XPS M1330
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...