Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

On 9.7.2018. at 22:39, Host said:

 

Ja imam refurbished laptop, i radi perfektno vec 3 i po godine, a platio sam ga 25 % jeftinije nego nov, plus windows...Ne bi dao pare winwinu ni onom ct shopu nikad, opasni prevaranti,a tek gigatron,cuo sam da su prodavali koriscene nb....

Edited by Montmorency
Link to comment
  • 1 month later...

Ako sam dobro video pre nego što im je oboren sajt, Gigatron ima popust od 30% na sve laptope (koji već nisu na sniženju) tokom Black Friday vikenda. Mislim da je krajnje vreme za nekog Predatora ili ROG mašinu...  :hail:

 

 

Sad samo sajt da se vrati online, pa da se pazari... :nobles:

 

 

Link to comment

E, gledaću da bude nešto sa GTX1060 grafom, SSD-om od barem 256GB (idealno 512), 16GB DDR4  SDRama, i ili neki mobilni Ryzen ili i7. Verovatno ću da uzmem neku gejmersku konfu pošto generalno imaju bolje (i izdržljivije) tastature.

 

Znači, bilo bi dobro da imaju nekog Acer Predatora (npr. Helios 300) koji nije već na popustu, ili neku GOG mašinu.

 

 

Što se tiče cene, videćemo kad i ako nadjem nešto interesantno, ali ono što je (na primer) bilo 1500e, sad će biti 1050e.

Edited by Jeremija
Link to comment
Just now, ToniAdams said:

u nemackoj nema sanse da uparis 16giga i 1060 za manje od 1500

 

 

Pazi ovo, juče je BCGROUP imao gore spomenutog Heliosa 300 za otprilike 1300, ja bio lenj da naručim, mislio Srbija je, ne moram da žurim, kad ono jutros rasprodato...  :lolol::isuse:

 

 

E, a pogledaj samo koja i kakva konfiguracija, za te pare nema bolje, sad samo da čekam da dobiju novi kontingent (po istoj ceni) ili da lovim kod Gigatrona...

 

 

https://www.bcgroup-online.com/laptopovi/acer-predator-helios-ph315_51_78gy-(nh.q3fex.016)-fhd.-intel-i7_8750h.-16gb.-1tb-÷-128gb-ssd.-geforce-gtx-1060-6gb-51169

Link to comment
On 17.10.2018. at 10:53, Montmorency said:

Ja imam refurbished laptop, i radi perfektno vec 3 i po godine, a platio sam ga 25 % jeftinije nego nov, plus windows...Ne bi dao pare winwinu ni onom ct shopu nikad, opasni prevaranti,a tek gigatron,cuo sam da su prodavali koriscene nb....

image.png.ee536a7f270302ed14fdff5097172bf5.png

Link to comment

Moj je sin nedavno kupovao neke komponente za računar i otišao sam po kućište u Gigatronovu prodavnicu.

Nakon kraće pretrage, prodavac se vraća iz magacina i kaže da u toj prodavnici imaju samo jedan primerak koji je izložen. Odem da pogledam i kućište ima iz aviona vidljivu ogrebotinu po prozirnoj staklenoj strani.

Na pitanje zbog čega nije naznačeno da se radi o oštećenoj robi, koja ima punu cenu kao da je nova, mladić mi odgovori vidite da je ovo samo mala ogrebotina.

 

Ne tvrdim da je pravilo, ali ako kupujem svega par komponenti jednom u tri-četiri godine i po jednu od njih odem u Gigatron i ta nije nova, slučaj postaje sumnjiv.

Edited by Ras
Link to comment

Zar nije kružila priča nekog roditelja koji je pazario u gigatronu sinu desktop mašinu pa su ga zavlačili pitaj boga koliko i vozali kao magarca? Ili je to bio win win?... Možda nađem link.

Ja uzimam u Emmi-ju, znam da sam grešan ali su bez konkurencije najjeftiniji iako sam od njih dobio raspakovan monitor kao nov, grafičku koja leti po kutiji jer nema ni stiropora ni antistatičke kese, ništa sa sve prašinom na njoj... Ali uzimao sam više koječega i ušteda je bila ogromna, a garancije su fala bogu tu.

 

Edit: zanimljiv tekst o win winu (tj alti, win win, emmi sveto trojstvo).

 

https://insajder.net/sr/sajt/tema/2643/

Edited by Mil@n
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...