Jump to content
IGNORED

Veterani


nesha taxista

Recommended Posts

Just now, namenski said:

Ovi novi, negde od recimo 2009. su se globalizovali previse za moj ukus, izgubili ono 'nesto', jebiga :) 

 

 

 

Delom se slažem, a izgleda da su i sami toga svesni, sudeći po nekim najavama iz Jaguara u poslednje vreme koje sve glasnije zagovaraju hrabriji iskorak u dizajnu kada je u pitanju novi XJ. Na to ih tera i pozicija na tržištu, koja baš i nije sjajna.

Inače sam na potezu Muo-Stoliv redovno viđao bar 2 komada poslednje generacije, od kojih je bar jedan produženi (XJ-L), ako ne i oba.

Link to comment

@Ras povukao si nogu :D 

Jos jedan jubilej, ovog puta 70 godisnjica; Britancima izgleda osim jubileja malo sta ostalo.

 

LR_Original_resize.jpg

 

Navodno su otkrili nedostajuci prvi primerak, onaj iz 1948. i sada se ostre da ga skockaju, a u medjuvremenu i ako su prestali sa proizvodnjom, pomalo se kurvaju i izbacuju jos po neku malu seriju, ovog puta u duhu vremena, dakle V8, bezbroj kubika i konja...

 

lrclassicdefenderresize01.jpg

Link to comment
7 hours ago, namenski said:

Navodno su otkrili nedostajuci prvi primerak, onaj iz 1948. i sada se ostre da ga skockaju, a u medjuvremenu i ako su prestali sa proizvodnjom, pomalo se kurvaju i izbacuju jos po neku malu seriju, ovog puta u duhu vremena, dakle V8, bezbroj kubika i konja...

 

 

 

Kada bi neko prebrojao sve Ferarije, Poršee, Korvete, itd... koje se svakodnevno pronalaze po ambarima verujem da bi ih bilo više nego što ih je ukupno proizvedeno :)

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 years later...

https://autoblog.rs/blog/auto/vesti/2022/02/14/vlasnik-volvoa-740-koji-je-presao-milion-milja-dobio-novi-s60-na-koriscenje

 

Quote

Originalni motor je zamenjen nakon što je prešao 941.466 kilometara, a promenjeno je i nekoliko menjača zbog velike upotrebe.

 

 

 

malo se zajebavam, motor je valjda oduvek bio rezervni deo avta. brao za dzima.

Edited by holden kolfild
  • +1 2
Link to comment
  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
3 hours ago, Tale said:

Za ovo nisam ni znao da postoji a danas me jedan narandžasti sa IT tablama pretekao na autoputu:

 

image.thumb.png.81e255ef43db8fde7b5768deedc71815.png

 

image.thumb.png.57e6026a38902b11905a3e6ff368c927.png

 

Vidjao sam ovakav CX sestotockas ambulantni, nekad davno...

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...