Jump to content
IGNORED

zemljotres


shimpr

Recommended Posts

Nisam osetio, ali mi javljaju da je u Čačku prilično jako treslo. Navodno je epicentar bio negde između Požege i Čačka.

Edited by Al-Khwarizmi
Link to comment
Nisam osetio, ali mi javljaju da je u Čačku prilično jako treslo. Navodno je epicentar bio negde između Požege i Čačka.
Ima li neki sajt gde to sve moze da se vidi, gde je epicentar i da li ima zrtava i stete?
Link to comment
Ima li neki sajt gde to sve moze da se vidi, gde je epicentar i da li ima zrtava i stete?
Sajt RSZ se vuče kao prebijen. Verovatno je pretrpan requestima ako su svi pohrlili tamo. Poslednji put kad sam uspeo da učitam stranicu, podaci nisu bili ažurni, i dalje kao poslednji navode onaj mali zemljotres kod Despotovca od pre dva dana.http://www.seismo.sr.gov.yuSad videh da je updateovan alert, magnituda 4.1:http://www.seismo.sr.gov.yu/Alerts/welcome...l?charset=utf-8edit - sa alerta: 2008/02/15_17:03:02 43.9 N 20.4 E ML=4.1 NORTHWESTERN BALKAN REGION Edited by Al-Khwarizmi
Link to comment

I, to je bio zemljotres?Osim sluzbi, malo ljudi zna da se uopste desio?Kada vam se preture case na stolu (preture se i prospu), to je uvod u zemljotres.Nije bilo tako ovaj put? Onda, ne znate sta je zemljotres.

Link to comment
Onda, ne znate sta je zemljotres.
Nadam se da ćemo nastaviti da živimo u blaženom neznanju.Mada su se Šumadinci dobro isprepadali :s_d:link Edited by kingmaker
zamena linka, al intervenisao
Link to comment
Nadam se da ćemo nastaviti da živimo u blaženom neznanju.Mada su se šumadinci dobro isprepadali :s_d: Izuzmi mene od tih Shumadinaca. Spavala k'o klada. Da je bilo 7 Rihtera, mozda bi me i probudilo.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...