Jump to content
IGNORED

Dance je uvek u fazonu


Conspirator

Recommended Posts

ako vec mora dance <_<, onda onaj koji naginje popu(sto bi komsija rekao, za devojcice):Maybe we could make it all rightWe could make it better sometimeMaybe we could make it happen babyWe could keep tryingbut things will never changeSo I don?t look backStill I?m dying with every step I takeBut I don?t look backJust a little, little bit betterGood enough to waste some timeTell me would it make you happy babyWe could keep tryingbut things will never changeSo I don?t look backStill I?m dying with every step I takeBut I don?t look backWe could keep tryingbut things will never changeSo I don?t look backStill I?m dying with every step I takeBut I don?t look backAnd it hurts with every heartbeatAnd it hurts with every heartbeatAnd it hurts with every heartbeatAnd it hurts with every heartbeatAnd it hurts with every heartbeatAnd it hurts with every heartbeatAnd it hurts with every heartbeatIt hurts w?th every heartbeatili 1 na koji me je navukao larko na onom (takodje za devojcice):girl%20(28).gif

Edited by voja i
Link to comment
ako vec mora dance <_<, onda onaj koji naginje popu(sto bi komsija rekao, za devojcice):
Dobra je ovo stvar, hitična. Robyn ima vrlo zanimljiv vokal. Pete Tong i Dave Spoon su uradili odličan remix koji je "pogurao" pesmicu, prvo sam je čuo u ovoj verziji.
Nešto kao što je Todd Terry uradio za ovu legendarnu stvar koja je dok nije urađen remix prolazila prilično nezapaženo
Link to comment
Nešto kao što je Todd Terry uradio za ovu legendarnu stvar koja je dok nije urađen remix prolazila prilično nezapaženo
zavisi gde. u dance krugovima, zasigurno. <_< btw, utube ti ne radi u postu, mora da se ide na utube. Edited by voja i
Link to comment
zavisi gde. u dance krugovima, zasigurno. <_<
Kada sam pomenuo da je prošla nezapaženo, mislio sam na mainstream top liste. "Missing" je veoma kvalitetna pesma, ali ne bi postala planetarni mainstream hit da nije urađen remix.A ovo za YouTube... čudno. Ima li još neko problema sa embedovanim sadržajima sa YouTube-a?
Link to comment
A ovo za YouTube... čudno. Ima li još neko problema sa embedovanim sadržajima sa YouTube-a?
moguce da je problem kod mene, sada radi.evo jos jedna (iz komsiluka) za muske (obucene u) devojcice :lol: Edited by voja i
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...