Jump to content
IGNORED

Holandija


BraveMargot

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miralem

    22

  • betty

    16

  • Аврам Гојић

    9

  • *edited by mod

    9

ukratko: ako ces u kurve, idi u alkmaar. i ne kupuj drogu na ulici, vec u kofisopu.
Ili smart shopovima.Kupi tetki klompe, mami sadnice sa lalama, probaj sir, obidji Hag (probaj da izbegnes ono sto svi rade a to je slikanje ispred Sheveningena) i probaj tamo haringe na plazi. Doduse posto je zahladnelo mozda ih vise ni nema a posto ides za vreme praznika plati sve to vise nego uobicajno.
Link to comment
probaj sir
Zadnji put kupio neku začinjenu goudu. Prvi zalogaj bio super. Do petog vrlo ugodno, onda postala nekako gadna. Pripazi da ne bude suviše extravagantna. Niko nije htio ići u coffee shop da se drogira. Kažu, blam je, vidiš da nema finog svijeta unutra, samo drogeraši i lokalni jodleri.
Link to comment
Niko nije htio ići u coffee shop da se drogira. Kažu, blam je, vidiš da nema finog svijeta unutra, samo drogeraši i lokalni jodleri.
Pa i ja tripujem da bih oklevao da udjem. Nekako mi je stran ulazak u komercijalnu ustanovu u kojoj se skupljaju cudne fizionomije....ne znam, radije duvam sa drustvom po gajbama, parkovima i tako.
Link to comment
Pa i ja tripujem da bih oklevao da udjem. Nekako mi je stran ulazak u komercijalnu ustanovu u kojoj se skupljaju cudne fizionomije....ne znam, radije duvam sa drustvom po gajbama, parkovima i tako.
E a prije kad sam bio, sjaranimo se mi s lokalnim jodlerom s flea-marketa. Svaki put napušen ko kojot. Drugi dan nam veli, momci, previše duvate.
Link to comment

Ma nije Lale stvar u tome da je to bircuz sa cudnim ljudima...to je ok. Nego duvanje. To je uvek neko zabranjeno voce, pripadnost krugu ljudi koji rade nesto neprihvatljivo, ali jako prijatno...I sada ja treba da udjem u coffee shop koji placa porez i tako dalje. Cudan osecaj. Dobro, na to bih se navikao. Ali na drustvo okorelih, pravih, intravenskih narkomana koji sasvim sigurno posecuju takva mesta zato sto, suocimo se, jedna droga zaista vodi drugoj pa se i krugovi konzumenata preplicu, ne znam...

Edited by vasudeva418
Link to comment
Ma nije Lale stvar u tome da je to bircuz sa cudnim ljudima...to je ok. Nego duvanje. To je uvek neko zabranjeno voce, pripadnost krugu ljudi koji rade nesto neprihvatljivo, ali jako prijatno...I sada ja treba da udjem u coffee shop koji placa porez i tako dalje. Cudan osecaj. Dobro, na to bih se navikao. Ali na drustvo okorelih, pravih, intravenskih narkomana koji sasvim sigurno posecuju takva mesta zato sto, suocimo se, jedna droga zaista vodi drugoj pa se i krugovi konzumenata preplicu, ne znam...
ne filozofiraj :lol:
Link to comment
Hvala ljudi, za savete, narocito Miralemu... ;) . Ako neko ima predlog za neki dobar klub, i generalno gde izaci, nek` slobodno napise.
ja imam molbudonesi od svake po malo, da duvamo dole u kafani Edited by sherman
Link to comment
Ma nije Lale stvar u tome da je to bircuz sa cudnim ljudima...to je ok. Nego duvanje. To je uvek neko zabranjeno voce, pripadnost krugu ljudi koji rade nesto neprihvatljivo, ali jako prijatno...I sada ja treba da udjem u coffee shop koji placa porez i tako dalje. Cudan osecaj. Dobro, na to bih se navikao. Ali na drustvo okorelih, pravih, intravenskih narkomana koji sasvim sigurno posecuju takva mesta zato sto, suocimo se, jedna droga zaista vodi drugoj pa se i krugovi konzumenata preplicu, ne znam...
Uh ti bas imas pogresnu ideju kako izgleda prosecni coffee shop. U najvecem broju slucajeva to je nesto izmedju kafica i bircuza sa par plasticnih stolovo ispred koji bi trebali da predstavljaju bastu. Za razliku od pravih domacih bircuza tu nema stalnih musterija koje sede u uglu sa iglom u veni ili za sankom izvlace linije vec se sve svodi na turiste toliko iskusne i ogrezle u drogu da ne znaju ni da srolaju dzoint a dodju tu jer im je trip da na taj nacin kupe travu.
Link to comment
Uh ti bas imas pogresnu ideju kako izgleda prosecni coffee shop. U najvecem broju slucajeva to je nesto izmedju kafica i bircuza sa par plasticnih stolovo ispred koji bi trebali da predstavljaju bastu. Za razliku od pravih domacih bircuza tu nema stalnih musterija koje sede u uglu sa iglom u veni ili za sankom izvlace linije vec se sve svodi na turiste toliko iskusne i ogrezle u drogu da ne znaju ni da srolaju dzoint a dodju tu jer im je trip da na taj nacin kupe travu.
nije to bas tako, pavlle. u svakom boljem sopu uvek mozes primetiti lokalnu, regularnu ekipu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...