Jump to content
IGNORED

inTREATMENT


HoboCan

Recommended Posts

Jel ovo kraj serije (ili sezone), 43. epizoda?Cini mi se da neko rece kako ce ih biti 50-60.I, jel postoje negde engleski titlovi za sve epizode, ja sam nasao samo za prvih 15-ak? :)

Link to comment
  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • betty

    7

  • Sludge Factory

    6

  • morgana

    5

  • gervasius twinkleminkleson

    5

Дефинитивно је крај. Нашла сам негде у најавама (још на почетку) да ће бити 9 недеља.Титлови се ултра споро појављују. Ја их забаталила. Нисам могла да чекам. :D

Link to comment
  • 8 months later...
  • 3 months later...
uskoro ex-yu verzija na foksu, valjda od januara.gabrijel birn je miki manojlovicrezija marko djilasostale sam zaboravila, ali mi se cini da ima jos neko zanimljiv.
tinejdzerski problem: devojcica je dosla na psihoter. sa dve obe polomljene ruke, roditelji je teraju da trenira tenis. Edited by kingmaker
Link to comment

kad pocinje ta domaca verzija?mada, koliko sam citao, scenario ce biti potpuno isti kao za americku verziju [u kojoj je jedna od novih pacijentkinja i hope davis, chini mi se - jel to znachi da nema vishe ovih iz prve sezone?]

Link to comment
Kakav im je ovo raspored emitovanja!? Nedeljom dve, ponedeljkom tri epizode odjednom. :blink:
taman. pilotu je tribalo po pola sata samo dok napravi odgovarajuću kavu.
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
uskoro ex-yu verzija na foksu, valjda od januara.gabrijel birn je miki manojlovicrezija marko djilasostale sam zaboravila, ali mi se cini da ima jos neko zanimljiv.
scenario adaptirala milena markovic.snezana bogdanovic je gospodja psihoterapeutkinja.
Link to comment
  • 4 months later...

pocinje u ponedeljak na foxu. Uloge: Miki Manojlović, Branka Cvitković, Snežana Bogdanović, Sergej Trifunović, Nenad Jezdić, Nataša Janjić, Tamara Vučković, Dragana DabovićRežija: Marko Đilaspogledacu na sta to lici, no sumnjam da cu da pratim seriju, s obzirom da je scenario isti kao i za americku verziju.a kad smo vec kod toga, zna li se hoce li biti trece sezone?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...