Jump to content
IGNORED

inTREATMENT


HoboCan

Recommended Posts

Nova HBO serija inTREATMENT, emituje se od 28. januara svakim radnim danom, traje 25-30 min i rimejk je izvesne izraelske serije BeTipul. Gabriel Byrne igra psihijatra, i u svakoj epizodi ima sesiju sa jednim pacijentom, a jednom nedeljno je i on 'lovina' svom srinku (koju igra fenomenalna Dianne Wiest). Znam da opis zvuci staticno, ali je daleko od toga. Prve tri epizode su manje vise introducing a kod cetvrte, narocito pete krece zesca navlaka. Gluma hebe mamu, scenario da se smrznes. HBO rula, ABC ukinuti :P Jel gledao mozda neko neku epizodu? Rapid share/megashares linkovi na PM.

Edited by HoboCan
Link to comment
  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • betty

    7

  • Sludge Factory

    6

  • morgana

    5

  • gervasius twinkleminkleson

    5

ne ubiti, nikako.ja se primila potpuno. cak i te uvodne epizode su mi sjajne, ali peta, prva seansa sa djinom, totalni je spektakl.a gabrijel birn je savrsen.in-treatment_l.jpgzanimljiva je i fora sa epizodama. ako ti se ne svidja neki pacijent, preskocis ga. ali svi su zanimljivi, ne mogu da docekam da razvali ovog arogantnog blera andervuda.dobro, saker sam za te psihobablinge i uvek sam se lozila na tonijeve seanse sa dr melfi, tako da mi je ovo ko kec na jedanaest.super je kad dodje kod djine pa se iznervira i odmah mu proradi irish accent :Dtek sam, tupson, u poslednjoj epizodi provalila da je marki mark producent.

Link to comment

Istina ziva, skroz ima taj Melfi-Tony rad, s tim sto mi je ovde Gabriel Tony a svi ostali Melfi :D I to za Marki Marka - covece, ko bi rekao da ce od onog good vibrationos nabildovanog dizela ista biti u buducnosti. A gle ti sad njega - prvi put me iznenadio u Boogie Nights, i od tada se decko samo penje gore. Nema sanse da preskacem epizode, ali sam provalio da ih sve gutam ne bi li sto pre dosao do 'petka' tj sesije kod Gine. Bas mi je to falilo u prve 4 -vidim kako kuva, a nikako da popizdi..mada mi je bio zesce simpa i kad je napusio Jacka sa onim abortusom :D Ma rekao bih sad svasta jos, ali ne znam do koje epizode si stigla pa ne bih da spojliram (ja odgledao prvih 13 za sad). By the way, si provalila u kom su gradu? Znam samo da nije Njujork..mislim, znam da je to manje vise nebitno, al mene cesto kopkaju te nebitnoce.A sto se HBO-a tice - ja nikako da prestanem da se odusevljavam njihovim stvarima. Oni su zivi dokaz da je moguce komercijalno i kvalitetno. Kad bi oni tupsoni sto su in charge na 92ojci skapirali to...hebala ih Kuca snova (sa sve 'reziserom' Andrej Acinom), Nasa klinika i Marina Seizovic! A i hebo mene koji trolujem sopstveni topic :D E da, kad smo vec kod trola i HBO-a - da nisi mozda gledala onu mormonsku Big Love? Nesto je ne mogu naci na netu, a i ne znam nikog ko je gledao da mi kaze valja li ista (mada sudeci po nepostojecem hajpu nesto mi ne mirise na dobro). Malo me zivciraju mormoni (jos od onog kosarkasa Hornaceka iz Jute koji se svaki put pre slobodnih bacanja mazio dva puta po obrazu da pozdravi decu) al bre mnogo volem Chloe Sevigny:)

Edited by HoboCan
Link to comment

hvala za ovu preporuku, jako mi se svidja.posebno vojni pilot, svaka cast kako su ga osmislili. koja je to jebada kad je pacijent textbook case a ti igras na licne uvide a ovaj nema mentalni organ za uvidjanje. sama terapija manje-vise, ali to je valjda popularna slika. svejedno, obozavam price koje su ispricane kroz likove.

Link to comment
  • 2 weeks later...

jebote kako su ove sophie epizode dobre :wub:fenomenalna distanca, i sve na pravim mestima, a toplina stalna, plus postavljanje optimalnih zahteva i (ne)pregovaranje o pravim stvarima. pa jos vecito u klinchu s kevom, ozbiljna-a-klinka, ma, uh, wub!

Link to comment
  • 3 weeks later...

odgledala prvih pet epizoda, sad cemo da vidimo dalje, kako ide terapijski proces. on je :wub:, i ima super gajbu, kojoj se i sama nadam :Di moram jedan fahidiotski komentar: nije ni cudo sto svi klijenti dodju do toga da od njega ocekuju odgovor, pa se oko toga svadjaju kad radi analiticku terapiju.edit: ima li neka epizoda u kojoj se bave roditeljstvom? nesto me zanima.

Edited by kingmaker
Link to comment
ima li neka epizoda u kojoj se bave roditeljstvom? nesto me zanima.
Има око 30. епизоде, мада се проблеми родитељства провлаче уз сваког пацијента у мањој или већој мери. Питање је времена док не исплива......Нигде нема јучерашње епизоде. :unsure:
Link to comment

"Јучерашња" (38.) се појавила са закашњењен од 3-4 дана. Сад у понедељак и уторак није емитовано ништа пошто

нема пацијената.

Тек је вечерас нова. :)Ево списка са датумима.

Link to comment
Има око 30. епизоде, мада се проблеми родитељства провлаче уз сваког пацијента у мањој или већој мери. Питање је времена док не исплива...
hvala :)mada, to su vise problemi sa roditeljima (tj. kako ih klijenti dozivljavaju), mislila sam na one konkretne - tipa kad sofina mama prica svoju stranu. i ok, otvorila sam spojler <_<ua za mene.
Link to comment
mada, to su vise problemi sa roditeljima (tj. kako ih klijenti dozivljavaju), mislila sam na one konkretne - tipa kad sofina mama prica svoju stranu.
Има једна епизода где су центар Полова деца и начин на који преживљавају кризу брака родитеља. Софина мама се појављује релативно на кратко ту и тамо где показује своју бригу и очај. Не знам докле си стигла, да не спојлирам даље. Уживај! :) Софи ми се све више допада како време одмиче...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...