Jump to content
IGNORED

CSI


jms_uk

Recommended Posts

nece, evo zavrsi se u 10. epizodi juce :)
Нисам још погледала. Добро је да нису развукли до финала, мало ме је Минијатурни због тога сморио. wink.gif Него, ја се ваљала на последњој епизоди ЛВ, са Хоџинсовом друштвеном игром. :lol:
Link to comment
Нисам још погледала. Добро је да нису развукли до финала, мало ме је Минијатурни због тога сморио. wink.gif Него, ја се ваљала на последњој епизоди ЛВ, са Хоџинсовом друштвеном игром. :lol:
onako, nije bila losa, ali mi se cini da malo popustaju u kvalitetu [mada, ipak je 8. sezona a bio je i onaj strajk pisaca :D]
Link to comment
onako, nije bila losa, ali mi se cini da malo popustaju u kvalitetu [mada, ipak je 8. sezona a bio je i onaj strajk pisaca :D]
Мени је целе ове сезоне Њујорк бољи од ЛВ. Ови су већ почели да смарају, поготово са Сарином епопејом.Попуштање квалитета нема везе са штрајком сценариста, барем не директно, пошто од њега зависи само број снимљених епизода, а не њихов садржај. Штрајк није био него и даље траје. <_< Зар не? :huh:
Link to comment
Мени је целе ове сезоне Њујорк бољи од ЛВ. Ови су већ почели да смарају, поготово са Сарином епопејом.
:thumbup:
Попуштање квалитета нема везе са штрајком сценариста, барем не директно, пошто од њега зависи само број снимљених епизода, а не њихов садржај. Штрајк није био него и даље траје. <_< Зар не? :huh:
moguce, nemam pojma - slabo pratim showbiz vesti :)
Link to comment
  • 2 weeks later...

Знам да се понављам, али пробај Њујорк, мени је он тренутно много бољи од ЛВ.Финале треће сезоне (сад иде четврта) је, такође, одлично! :)

Edited by Zeka Peka
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

naletoh na ovo juce:

CSI: Las Vegas will be back on air April 3rd (with 7 new eps),CSI: Miami will be back at March 23rd (with 8 new eps) andCSI: New York will be back at April 2nd with 7 new eps.
Link to comment
  • 2 months later...

Odgledah poslednju epizodu CSIa

Ubise Warricka, zlikovci. Prvo ode Sara, sad i on. A ko ode poslednji neka ugasi svetlo :( Mada, maybe he can pull a Delko :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...