Jump to content
IGNORED

CSI


jms_uk

Recommended Posts

Кад смо већ код ЛВ, одгледах прве две епизоде. Лепо смислише како да

се реше Саре и проблема које им је наметала глумица услед мале плате (само 100К$ по епизоди, што је везује уговором на годину дана, а притом црче од понуда за филмове квалитетнијих од ЦСИ. rolleyes.gif)

Не рачунајући ово, остало је све по старом, а изгледа да ће између

Ворика и Кетрин опет да буде неких варница јер се он развео од оне инстант жене, ако сам добро похватала.

Link to comment
poceo i CSI:NY , 4. sezona - promenili uvodnu spicu <_<
Стварно не знам што су је мењали, мени је стари Баба био супер. Ово није лоше, али чему? <_< За 8 сезона ЛВ нису ништа такли, а овде већ после 3. :huh: Монтана има супер фризуру, а Стела и даље смара. :rolleyes: Него, овај 333 има да се развлачи до финала. :D
Link to comment
Стварно не знам што су је мењали, мени је стари Баба био супер. Ово није лоше, али чему? <_< За 8 сезона ЛВ нису ништа такли, а овде већ после 3. :huh: Монтана има супер фризуру, а Стела и даље смара. :rolleyes: Него, овај 333 има да се развлачи до финала. :D
ili bar do 3. epizode 33. serijala :Du manjku druga dva i House-a, pogledah poslednji Miami danas: izbacuju uskoro jedan lik, a zamalo da se vrati jedan sto je stradao ranije + 1 suspendovani vec sve 4 epizode...
Link to comment
Кад смо већ код ЛВ, одгледах прве две епизоде. Лепо смислише како да

се реше Саре и проблема које им је наметала глумица услед мале плате (само 100К$ по епизоди, што је везује уговором на годину дана, а притом црче од понуда за филмове квалитетнијих од ЦСИ. rolleyes.gif)

Iiiiiiiik!

Neće se više pojavljivati mega giga iritantna und ružna smaračica?

Naaaaaajs.

Link to comment
a za ljubitelje CSI:NY, u ovoj poslednjoj epizodi

Peyton otkacila Mack-a, i to putem pisma

Глупо испало скроз. Добро није послала имејл. :rolleyes: Ако су већ хтели да је избаце из серије, могли су само да је не приказују, тј. да се помиње успут. Не видим чему уопште њено појављивање у читаве три и по епизоде треће сезоне, са оваквим финишом. <_< А много ми се допадао њен лик. :mellow:

Што се тиче ЛВ 804 - Поред тога што ми је цела епизода била глупа,

венчање? :lol: А и ова Кетрин, шта каки, као сад ће да узме посао у своје руке. Ал' је пркосна! :rolleyes:

Њујорк ми се све више допада. Онај 333 обећава, а могли би и да направе неки пресек са Вегасом. :D

Link to comment

znam da je miami temeljno omarazen od strane poznavalaca, ali ja nista osim toga nisam gledala, a i to je bilo samo par puta. no dobro. nego, linda, mislim da si ti na fb92 ostavila neke linkove za ovog glavnog lika iz miamija, onog zutog, kako se preserava u glumi. a ne mogu da se setim da li je to youtube ili sta je... aj daj :)

cisto da ne budem partibrejker

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...