Jump to content
Sign in to follow this  
Kelt

Potrebna pomoć!!!!!

Recommended Posts

Kelt

Ovo mi je stiglo na mejl od dobre drugarice***image001yp6.jpgAPEL ZA POMOCMolimo Vas da pomognete malom Dusanu Marinkovicu iz Beograda, starom 4.5 godina, obolelog od tezeg oblika bolesti akutne mijeloidne leukemije. Pomoc mu je neophodna u krvi, krvne grupe NULTE -0-RH Faktor NEGATIVAN. Molimo sve davaoce ove krvne grupe da se jave , a u slucaju da niste ova krvna grupa molim Vas prosledite ovaj mail .Tatjani Krsulj,tel063/44-29-39mail: tanja_krsulj@yahoo.comwww.myspace.com/dusanmarinkovicPomozite nam da zadrzimo nadu u bolje sutra. Zeleli bi smo da malom Dusanu zadrzimo osmeh na licu.Mi mu ljubavlju dajemo snagu, da se bori protiv ove teske i neizvesnebolesti . Ukljucite se u akciju ..U napred zahvalni,Dusan sa porodicom.

Leonina

Volela bih da mogu da pomognem, ali kako sam bioloski sprecena, mogu samo da podrzim sve one koji ce/su pomogli.P.S. Ovo je zaista pomoc koja se trazi. Nije u novcima, a vrednija je MNOGO VISE!I naravno otklanja svaku sumnju da je u pitanju neka necasna molba, sto je dodatni podsticaj onima koji mogu da pomognu. Sve najbolje malcu :)

djordje geprat

Grozno.Video sam ovaj apel na jednoj oglasnoj tabli. Redovan sam davalac ali u ovom slučaju ne mogu da pomognem. A+Ako nekome ikada bude trebalo, tu sam.Sve najbolje, detetu.

adem_ks

ja imam O rh- ako postoji sansa da pomognem spreman sam. jedini problem je moje prebivaliste.

Edited by adem_ks

nesha taxista

Dobro, ako ti možeš doći, mi ćemo videti za troškove, skupićemo ako treba. E sad, oko 500 km ima, nije to malo, ako si stupio s njima u kontakt javi.

Edited by nesha taxista

adem_ks
Dobro, ako ti možeš doći, mi ćemo videti za troškove, skupićemo ako treba. E sad, oko 500 km ima, nije to malo, ako si stupio s njima u kontakt javi.
jedan dan mogu izgubiti [uzeti slobodno], a to je dovoljno za tamo i nazad, ali mora biti ponedeljak ili cetvrtak. ako ima zainteresovanih javite mi

Kelt

e, ja ne znam ljude, morate njima da se javite na mejl ili telefon pa da se dogovorite.

djordje geprat
ja imam O rh- ako postoji sansa da pomognem spreman sam. jedini problem je moje prebivaliste.
Ako se ne varam, možeš u svom gradu da daš namenski krv za Dušana Marinkovića. Bez da putuješ. Proceni i čuj se sa njegovima.Valjda će da uspe. Sve najbolje, Đorđe Edited by djordje geprat

loga

Uh, tek sad sam ovo pročitala, a 'vatam zjala celo veče. Ja sam nulta negativna grupa i iz Beograda sam. Da li je ova akcija još u toku, sad mi je glupo da zovem u ovo doba da ih pitam?

adem_ks

ja se javiona @mail...ali nikakav odgovor nisam dobio... mozda previse poruka??? ko zna????

betty

da li je neko u medjuvremenu dobio neki odgovor?

loga

Ja nisam. Ali sam i dalje spemna da pomognem ako treba.

Edited by loga

dare...

Za sve one koji su pomogli ili bar znaju za prošlogodišnje slučajeve Marka I Katarine evo reportaže o tome šta se sve dalje izdešavalo...Blic 31.10.2007.U međuvremenu u Bgd. je pre par nedelja posle dužeg vremena izvršena uspešna transplatacija jetre sa oca na 10-godišnjeg sina (otac davalac dela/režnja jetre) i otac i sin su se uspešno oporavili i počeli normalno da funkcionišu.Operaciju je radio tim od 20tak lekara sa nekoliko klinika (VMA, Dedinje...), naravno i dalje pod koordinatorskom rukom Dr Božine. U ovakvom slučaju je pored medicinskih problema i dalje problem novac, jer iako su troškovi operacije smanjeni na trećinu od pre 7-8 godina, to je i dalje značajna suma novca (Znači nije više u pitanju red veličene novca za trosoban stan u krugu dvojke, već je reč o garsonjeri, ali ni to nije malo... <_< )Problem sa donatorskim karticama i dalje stoji. Nema dobre volje i organizovane akcije za širu kampanju. Po meni je dovoljno da Vlada odobri manje ili veće beneficije prilikom registracije vozila (motora pogotovu) za sve one koje uzmu donatorske kartice i problem bi bio definitivno rešen.

Edited by dare...

Sign in to follow this  

• Create New...