Jump to content
IGNORED

Nostalgija


MrX

Recommended Posts

On 2/24/2018 at 1:10 AM, kud u maglu Simoviću said:

podsetime ovo gangulino cepanje mreže u hali sportova. cibona gostovala 86 u hali odmah posle osvajanja titule sa žalgirisom, i ovi ih olade bez većih problema mlađan, nosati zorkić, krečković. kakva ekipa basketaša iz kraja. sećam se, desetak sekundi pre kraja, kada je već bilo izvesno da imt dobija cvjetičanin prilazi klupi cibone i govori nekom nešto u stilu "jebote kako ovi igraju"

Znam da sam 3.1416cajzla, ali izgleda si nešto "prezupčio". Kada je Cibona osvojila KEŠ 1986. godine, Mlađan je igrao u Zadru, Zorkić u Partizanu, a IMT je bio B ligaš.  

Link to comment

vrlo je moguće da si u pravu

 

pre početka utakmice su im igrači imt-a dali cveće i čestitali im osvajanje titule prvaka evrope, a posle ih rutinski otresli

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 06/04/2018 at 19:51, Кристофер Лумумбо said:

niko ne komentarise da je dino radja usao u hall of fame :)

 

Očekivano, mada bi redosled trebalo da bude: Divac, Kukoč, Žeravica, Rađa i Stojaković ... To je neka grupa sa ovih prostora koja uskoro ulazi u Hall of Fame, nakon toga zaista ne znamo ko zaslužuje u nekoj perspektivi da postane član ...

Link to comment
On 6.4.2018. at 19:51, Кристофер Лумумбо said:

niko ne komentarise da je dino radja usao u hall of fame :)

imali finu analizu na tribini tim povodom 

Link to comment

Prvi put sam sad gledala filmić o Bormiu 1987 i kako ih je Kari mantrao po Staroj planini i po Igmanu na pripremama. Preplakala od emocija.

 

Kaže Radja da bismo svaki Dream Team osim 1992 dobili da smo ostali Juga. 

Link to comment

Ali kad pogledas kako Sale prica da oni nikad nisu imali opciju u glavi da izgube od bilo koga. Uvek se ide na to da sve pobedis. I ja mislim da je takva njegova formacija licnosti doprinela skorasnjem uspehu nase reprezentacije. 

To nije hibris, to nije puko samopouzdanje, nego mnogo vise od toga. 

 

Nisam znala da su klipani isli da skacu po trampolini i da je Nesa Ilic imao distorziju zgloba noc pred finale zbog trampoline! :lol:

Link to comment
Ali kad pogledas kako Sale prica da oni nikad nisu imali opciju u glavi da izgube od bilo koga. Uvek se ide na to da sve pobedis. I ja mislim da je takva njegova formacija licnosti doprinela skorasnjem uspehu nase reprezentacije. 
To nije hibris, to nije puko samopouzdanje, nego mnogo vise od toga. 
 
Nisam znala da su klipani isli da skacu po trampolini i da je Nesa Ilic imao distorziju zgloba noc pred finale zbog trampoline! :lol:

Pa dobro sad, to je "logika" svakog trenera. To vidim i kod današnjih klinaca. Ima jedan mali u zgradi, trenira košarku, i pred prošlo prvenstvo bez problema mi objašnjavao da ćemo "da se prošetamo" i da oplavimo Špance...
Ja pitam:
Malo preteruješ?
A on će:
Ne bre gledaj, sad ću poziciju po poziciju....
I dečko skroz ubeđen, ali baš ono igrački, ne sad kao neko sa šipke... Vidi se taj dril u klubu....
Link to comment

pa da, super je samopouzdanje, ako imas kvalitet

u suprotnom ispadnes budala :fantom:

 

super je taj dokumentarac

meni su mozda najjaci utisci kako su splicani doputovali do stare planine (kao nekakav prozor u jedno drugo vreme) i jos jednom potvrda koliko je radja kul lik

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...