Jump to content
IGNORED

Nostalgija


MrX

Recommended Posts

On 1/19/2018 at 12:58 PM, pantelia said:

Ja sam bio na te dve u Spensu, i da me je neko sad pita ko je promađio šut za pobedu, kuću bi stavio na Nemanju Danilovića...

 

Jebem ga, kako je pamćenje krhko...

 

Inače, atmosfera u Spensu je bila kao da se igra ne u Pioniru, već na JNA, to se ne spominje u tekstu...Tačno, lakše bi BFC-u bilo da je bio domaćin u praznoj hali, nego ovako... Mislim da je možda 10% hale bilo na njihovoj strani...

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

 

kratak je snimak, al se vidi da smo ih sa lakocom pomeli...jedan od jacih utisaka je kako se Radja krece, startan, leti po terenu...

Ko vam je bio bolji igrac (po vestinama, ne po ukupnoj karijeri jer tu je jasno), Divac ili Radja?

 

Link to comment

Ima i cela online, a imam je na disku. Isuvise je subjektivno pricati o Divcu i Radji, kao sto si rekao zna se ko je ostvario bolju karijeru u NBA. Radja je sa druge strane prvo imao ono sranje pa nije otisao kad je trebalo, a potom je otisao u Boston gde je imao super brojke, ali je Boston bio krs od tima. Ono sto znam je da sam imao priliku da zahvaljujuci poslu pricam sa nekim ljudima iz MAS i itekako ga pamte

A inace sto se ovog snimka i prvenstva tice, smesno je skoro kako se Toni zajebava sa svima. Igracina

Edited by Giggsy
Link to comment

da li je neko ikada natrčao na video o osvajnju kupa kk imt 1986/87 tj na tu utakmicu

 

podsetime ovo gangulino cepanje mreže u hali sportova. cibona gostovala 86 u hali odmah posle osvajanja titule sa žalgirisom, i ovi ih olade bez većih problema mlađan, nosati zorkić, krečković. kakva ekipa basketaša iz kraja. sećam se, desetak sekundi pre kraja, kada je već bilo izvesno da imt dobija cvjetičanin prilazi klupi cibone i govori nekom nešto u stilu "jebote kako ovi igraju"

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • 1 month later...

Iskreno, Rađa mi se više sviđao od Divca, kada su igrali jedan protiv drugog, Dino je uglavnom dobijao te duele. Ali ne treba sada podizati tenzije, u NBA Gajbu slavnih sigurno će ući i Divac, i Kuki, i Žeravica, i Peđa Stojaković ... 

Link to comment

ma  kakvi.ne secam se da je radja nesto plodio divca.vrankovic je kidao radju npr.divac je umeo da se prilagodi protivniku mnogo vise od radje..obojica su bili veliki..

Link to comment
On 24.2.2018. at 1:10 AM, kud u maglu Simoviću said:

mlađan, nosati zorkić, krečković. kakva ekipa basketaša iz kraja.

 

Ja pre 15tak god radio kratko u nekoj agencijici, koleginica mi bila žena Ljubisava Lukovića.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...