Jump to content
IGNORED

Nostalgija


MrX

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

opet gledam last dance. citav dan po boki i vec sam pun utisaka i jos mi ovo dodje..

jebote koliko bitnih momenata u zivotu treba da ti se poklopi, dogodi, da ostvaris sebi zadate ciljeve.

prvo treba da pobedis starijeg brata lerija  verovatno da bi zadobio ocevu paznju pa onda redom, da dobijes suigrace, pocnes da ih postujes, trenera (dag kolins je bio previse drug za trenera), pistonse za protivnike, najpre menadzera krausa ( koga ce verovatno stovati sve vise kako vreme ide)..

al jedno stoji, pistonsi ih drali nekoliko sezona za redom i onda ih dobijes na kraju i kenjas.

ma cuti bre ko god da si.

tri puta kad te oderem u bilo cemu nemam tu volju kao ti. mozda si postao bolji a mozda me vise i boli kurac

slusam sad pejtona kako kenja o 90-im kako su bile najbolje ikad.

jesu djavola.

80-e

su bile najbolje.

90-e su prosle tako jer je bird sjebao ledja, medzik dobio sidu a detroit jednostavno nestao.

i najbolje zbori pekson.

prica o tome kako su pistonsi okoncali eru seltiksa, prica o tome koliko je trebalo vremena u ligi da poveruje suigracima i treneru..

 

 

 

Edited by bradilko
  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Pa nije, Ivo je. Ostao je u Partizanu do posle evropske titule, pa su mu pravili frku u Hrvatskoj. 

Mihovil je valjda celu karijeru proveo u Ciboni. On je bio krilo - centar. Ivo visoki bek, mislim.

Edited by Moonwalker
Link to comment

Kad smo kod nostalgije, ovo je najbolji tim ikad. Samo fali Pecarski.

 

Čak sam i ja iz 1 zvezdaške kuće, navijala za ovaj tim.

 

A tu mi je i simpatija iz klinačkog vremena, Milenko Savović.

 

Sva sam bila važna što je rodjen istog datuma kad i ja. :D

 

No photo description available.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...