Jump to content
IGNORED

Nostalgija


MrX

Recommended Posts

Ipak, Rađa je u jednoj situaciji instiktivno reagovao na provokaciju i to je bilo "doviđenja" za njega i Subotića. 

"Toliko smo se povezali ljudski da smo oboje zbog toga dobili nogu iz kluba. Nakon zadnje utakmice prvenstva pred plej-of na izlasku iz dvorane njega napadne neki lik i počne da ga vređa. Ja onako pod adrenalinon ga uhvatim za vrat. Lik me pljune i akcija reakcija posaljem ja lepo njega na spavanje. Naravno, da je to bio sin od gazde i da smo obojica bez obzira na osvojeno prvenstvo dobili 'nogu'. To me je odvelo u Zadar, ali o tome za koji dan. Ovoga sam nakon par godina nazvao i izvinio se, jer šakama nije način rješavanja problema. Kume, bilo nam je lepo, a i još je", zaključio je Rađa.

 

Jel to bio retard Janakopulos? :D

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Јел Европско 1993. нешто најгоре икад? Читам сад мало, гледао ростере, резултате, костур. Па рекох да приупитам ове што се сјећају.

Link to comment
15 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Јел Европско 1993. нешто најгоре икад? Читам сад мало, гледао ростере, резултате, костур. Па рекох да приупитам ове што се сјећају.

poginuo dražen, rusi igrali kao nekakva zajednica nezavisnih država sa bazarevičem na pleju, španci kese sa čini mi se braćom martin, bez nas,  nemci sa detlefom i uve blabom osvojili. pešić genije! iz glave. možda sam pogrešio. ne da mi se da guglam

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...