Jump to content
IGNORED

Nostalgija


MrX

Recommended Posts

On 20.5.2018. at 21:40, pbg12345 said:

a dobro, on je taj autoritet izgradio izmedju ostalog i zato sto je vec imao nekoliko medalja kad su se oni prikljucili reprezentaciji

ljudi kao najbolje obicno navode one koje su gledali i to obicno u onim decijim godinama kad su nam ti igraci predstavljali uzore na neki nacin

sumnjam da je ovde mnogo ljudi gledalo cosica u najboljim godinama

 

ako cemo tako onda je podjednak greh sto se niko nije setio i koraca

 

i jedan i drugi su obelezili svoje epohe i svakako su zasluzili svoje mesto medju nasim "najboljim ikad"

 

 

sa druge strane, koliko mi god kao igrac bodiroga bio gotivan, nikad mi nije bilo jasno kako ga ljudi mogu navoditi kao naseg najboljeg igraca svih vremena

za mene on definitivno nije u najboljoj petorci, verovatno ni u prvih 10ex yu svih vremena

 

koliko god bio u jednom periodu dominantan u evropi i koliko god bio zasluzan za neke nase medalje, covek je jednostavno karijeru proveo na drugom nivou takmicenja dok je vec veliki broj evropljana igrao uspesno na najvisem nivou

 

Nema sanse, Bodiroga je uzeo sve, isto bi igrao u NBA. Covek udje na F4, glavni igrac Karija, sve stane, ne sastavljamo se, on daje dve trojke protiv Argentine

Vanserijski igrac, de nije u top 10. Mozda sam subjektivan

Link to comment
9 hours ago, spaceploitator said:

 

Mislis na ono kad je prodao Ducija i ekipu? :D

kazu da je bio prvo krilo u evropi, ovakve kakve danas znamo

Link to comment

mislim da mi je ovo prva utakmica koje se secam, imao sam tv u crno-beloj boji =)

 

jeste hrkljus od kosarke, cibona jaka do bola, al tad mi je sale dao mig da ce biti jedan od najvecih (pored zivog drazena, drazene oprosti -  u redu je, u redu je)

 

a onda mi je isporucio najlepsi rodjendanski poklon 6 godina kasnije.

hvala ti, care.

Edited by holden kolfild
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

pljuc.

 

 

opis videa i zavrsni komentar su spektakl. mirza vizionar i bog kosarke. i predrag sasa mora da gleda ovo.

e moj sasa, zbog sebe gledaj.

 

Link to comment
  • 1 month later...
3 hours ago, Cash said:

Na današnji dan tukli smo Amere u Indianapolisu :Hail:

 

Tacno, sad se setih da je utakmica bila u sred ispitnog roka :DMi gledali na trgu i posle toga potpuno ludilo na ulici do ranih jutarnjih sati. Sreca ispit bio u 17h pa sam imao koliko-toliko vremena da se oporavim (i, valjda, ako se dobro secam, polozim).

Link to comment
1 hour ago, Svarog said:

 

Tacno, sad se setih da je utakmica bila u sred ispitnog roka :DMi gledali na trgu i posle toga potpuno ludilo na ulici do ranih jutarnjih sati. Sreca ispit bio u 17h pa sam imao koliko-toliko vremena da se oporavim (i, valjda, ako se dobro secam, polozim).

Tad sam bio 3.srednji. Imao sam prvi cas u 7.15 uvek sam se budio u 6. Keva je rekla da ce me probuditi u 3 ali nije me probudila. Posle je rekla da se je bila probudila u 3 ali je imala osecaj da cemo glatko izgubiti pa nije htela da me budi. :D Cale u 6 pali radio prvih 10 minuta politika onda Sport i odma vest dana.Srj pobedila dream team 81-78. Cale odma trci do mene, sav u ludilu mi vice:pobedili smo pobedili smo. Ja ostao nekoliko minuta u krevetu, tek nakon toga sam shvatio da to nije bio san nego smo stvarno pobedili amere. Idem sav sretan na bus stanicu,vidim ortake iz kraja i kazem im da smo pobedili. Niko mi nije verovao sve dok se busom nije prosirila vest da smo pobedili. Onda jedan od kolega meni:pa stvarno nisi lagao :laugh:. Cim sam dosao kuci odma je bio snimak meca pa smo gledali kao da je prenos uzivo. Radovali smo se svakom kosu, kad je amer na kraju fulao tricu skakali smo od srece kao da nismo znali rezultat. :D 

Edited by Cash
Link to comment
7 minutes ago, Cash said:

Tad sam bio 3.srednji. Imao sam prvi cas u 7.15 uvek sam se budio u 6. Keva je rekla da ce me probuditi u 3 ali nije me probudila. Posle je rekla da se je bila probudila u 3 ali je imala osecaj da cemo glatko izgubiti pa nije htela da me budi. :D Cale u 6 pali radio prvih 10 minuta politika onda Sport i odma vest dana.Srj pobedila dream team 81-78. Cale odma trci do mene, sav u ludilu mi vice:pobedili smo pobedili smo. Ja ostao nekoliko minuta u krevetu, tek nakon toga sam shvatio da to nije bio san nego smo stvarno pobedili amere. Idem sav sretan na bus stanicu,vidim ortake iz kraja i kazem im da smo pobedili. Niko mi nije verovao sve dok se busom nije prosirila vest da smo pobedili. Onda jedan od kolega meni:pa stvarno nisi lagao :laugh:. Cim sam dosao kuci odma je bio snimak meca pa smo gledali kao da je prenos uzivo. Radovali smo se svakom kosu, kad je amer na kraju fulao tricu skakali smo od srece kao da nismo znali rezultat. :D 

Cekaj, zaista u vestima nije prva vest bila u stilu otprilike kao danas kada se osvoji neka titula, ono 'mi, pa mi, niko kao mi...'?

Nego mrtvi 'ladni vesti pa sport kad stigne, cak i za takvu priliku?

Pitam zato sto nisam bio prisutan sto se kaze :) ali me zanima drustvene klime radi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...