Jump to content
IGNORED

Nostalgija


MrX

Recommended Posts

Čovek je aktivno učestvovao u stvaranju jedne od najboljih košarkaških generacija u istoriji ovog sporta i nekome je nejasno zašto ga boli to što je ta generacija rasturena i što nije imala priliku da se bori protiv najbolje generacije u istoriji sporta? 

Link to comment

Pa dopustam mogucnost da se razume u kosarku za nijansu bolje od mene, ako bas insistiras :fantom:

 

Ali bez zezanja, za mene je takva izjava neozbiljna, u najmanju ruku.

Link to comment

Okej, nisam znao da je to izjavio, to jeste malo far-fetched, ali ja sam mislio na to da ne vidim problem u lamentiranju nad nečim što je važan deo tvog ogromnog životnog dela.

Link to comment

meni je interesantno sto je on kad je govorio to bio toliko ubedjen u pobedu

moguce da je to zbog toga sto smo Amerikance pobedjivali 90' na igrama dobre volje i na sp u argentini ali opet to nije bio dream team

kako god bilo prija i ocima i usima ono sto je Duda izjavio

Link to comment

bilo bi neizvesnije nego sa hrvatima.teško bi ih dobili.

ali protraćilo se mnogo igrača u ratnim godinama.mladi su se razvijali u slabim ligama.ko zna koliko je talenta otišlo u vazduh zbog loše konkurencije. bežalo se u inostranstvo glavom bez obzira.i treneri i igrači i klinci od 15-16 godina

Link to comment

Uvek ce mi ostati nejasno kako je takav bog kosarke i tako ozbiljan covek mogao da odvali takvu glupost.

 

Ja sam siguran da je Duda verovao da mozemo da dobijemo americki dream team i da bi se zaista spremili maksimalno za taj izazov. To je sasvim normalan pristup. Ako ne verujes da nesto mozes, ma koliko izgledalo nemoguce, zasto se uopste takmicis. Realnost nije briga na koju se obazires pre utakmice. Posle kad te odvale, kazes "ok, pokazali su da su zaista najbolji". Unapred to ne priznajes nikome..

 

E sad, posto nam je uskracena ta jedinstvena prilika, sto ga je jako pogodilo, pa prkosno prica da bismo ih sigurno dobili. Zvuci arogantno, ali posle svega, mislim da ima pravo da kaze iskreno sta misli. Da smo zaista otisli na OI, sigurno ne bi tako pricao u najavi, bio bi odmeren ko i uvek..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...