Jump to content
IGNORED

Cicos-macos prinova


Amos

Recommended Posts

Otkud pavlaka? Mleko je masno, a tek pavlaka... Navodno moze mleko razblazeno vodom. Jogurt je idealan. Neke cak i vole da ga piju. :)I nikako hrana iz frizidera - obavezno smlacena. Vrucu ionako nece jesti, ali hladu hoce, a to ne valja.

Link to comment

huh, odgajila dosta machaka, nekima zamenjivala mamu :D, a sad otkrih te ne sme ovo te ne sme ono. machke su mi uglavnom odrastale na zivim papalinama, ponekad kuvanim a vrlo chesto su jele i jedu zivu belu dzigericu iliti pluca. nikad im nishta falilo nije. u poslednje vreme im kupujem suvu hranu i piju hektolitre vode zbog toga i to mi se uopce ne svidza. ako ce maca ostati u stanu, mozda nije loshe sterilisati je odmah, pre nego joj prorade instinkti (tako mi rekao vet, jer kad krenu hormoni da im rade ili ako se omaci jednom, rizik dobijanja nekakvih tumora nakon sterilizacije je veci nego ako se to uradi pre bilo kakve akcije). shto se tiche kravljeg mleka i malih maca, jedno tuce machica je odgojeno na kravljem mleku. jedina posledica je shto su malo opaljene :D, sve ostalo je ok. ma uzivaj :) i ne brigaj puno.

Edited by pcelica
Link to comment

Posto mackama nije vazno STA kopaju,( i posto stanujem na IV spratu, bez lifta, priznajem da mi je bilo muka da stalno nosam te teske vrece sa macjim posipom -imam 3 sijamke!!),probala sam da se snadjem. Elem - 1. Plasticna kadica; 2. Rolna sirokog, kuhinjskog papira i, NAJVAZNIJE - 1 flasa ASEPSOLA!!Kad mace obave svoje poslice - samo pokupite i bacite u WC solju, ASEPSOLOM sa vrlo malo vode isperete kadicu (ubija apsolutno sve mirise, pa cak i maciji!!)- I TO JE SVE!! Pored 3 macke - kuca mirise na vanilice!I da ne zaboravim - za sjaj dlake- 1/2 obicnog zumanceta, ili 1 zumance japan. prepelice nedeljno.

Edited by fedra
Link to comment

Suverena kraljica mog zivotnog prostora (doduse sklona kohabitaciji, sta ti je navika, no kohabitant ide na drugi topik)edit: slusam Popinsovu naredbu glede slika, cula sam da je zajeban lik (Popins, ne macka)

post-317-1192469634_thumb.jpg

Edited by skituljac
Link to comment

Bili kod veterinara, malo se vakcinisali, malo klopali sredstvo protiv parazita, a dogovorena je i sterilizacija u neko dogledno vreme. Na povraku od veterinara je ljubopitljivo posmatrala veliki svet iz ranca, dok nije prošao neki zli, zli kamion, pa je samo nestala u dubinama ruksaka i onda opet malo po malo izvirivala. :) Inače uživa, otkrila je centralno grejanje i draž mlakih radijatora, pa se po njima razvlači u pauzama od igranja i grickanja svega i svačega. :) shmucipuak7.jpgshmucilido2.jpg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...