Jump to content
IGNORED

Srbija


Delija67

Recommended Posts

ovako, pricao sa miskom koji je nekakav domar-domacin-namesnik djavolje varosi, put ka leskovcu je ciao - poslednji put je tamo prosao ruskim dzipom sto ce reci da ja sa obicnim kolima mogu samo u blatu da ostanem zaglavljen. sto ce reci ne gine mi povratak preko kursumlije i prokuplja za nis, u prevodu, nista od ovoga ovaj put - spicicu se pravo u restoran vodenica vo skopje, pa ko ziv ko mrtav. a djv neki drugi put, kad budem hitao do nisa i natrag. u tranzitu nema nikakvog smisla.

Link to comment
ovako, pricao sa miskom koji je nekakav domar-domacin-namesnik djavolje varosi, put ka leskovcu je ciao - poslednji put je tamo prosao ruskim dzipom sto ce reci da ja sa obicnim kolima mogu samo u blatu da ostanem zaglavljen. sto ce reci ne gine mi povratak preko kursumlije i prokuplja za nis, u prevodu, nista od ovoga ovaj put - spicicu se pravo u restoran vodenica vo skopje, pa ko ziv ko mrtav. a djv neki drugi put, kad budem hitao do nisa i natrag. u tranzitu nema nikakvog smisla.
Bio tamo verao se po Dj.V. i okolnim planinama (mozes videti te video uradke na jednoj TV) u februaru onda smo spicili do lebana i C.Grada i taj put preko Zitoradje i Bojnika je odlican!On je tebi pricao verovatno o putu preko Radan planine...Krenuli smo Lada nivama i onda...pokorno se vratili jer je planina rekla:Gde ste posli misevi...
Link to comment
  • 4 weeks later...

Ja planiram da za 1. maj idem sa nekim društvom da kampujem negde na kanjonu reke Uvac, ili na nekom od okolnih jezera. Ima neko da da neki hint gde se smestiti, gde ostaviti auto i tome slično?

Link to comment
Ja planiram da za 1. maj idem sa nekim društvom da kampujem negde na kanjonu reke Uvac, ili na nekom od okolnih jezera. Ima neko da da neki hint gde se smestiti, gde ostaviti auto i tome slično?
kasnim, al za ubuduce, moj drugar ima brvnaru uz obalu, dotle auto ne moze da dodje, mora da se ostavi par stotina metara iznad... koga zanima nek me cimne na pm
Link to comment
  • 3 weeks later...

Subotica se obicno vezuje za Palic. To jezero se nalazi blize autoputu, pa prolaznici najcesce tu i sticu svoje utiske i ne nastavljaju dalje. Kakva greska...sve najbolje nalazi se u centru Sabatke:

post-2970-12743554708645.jpg

post-2970-12743554941969.jpg

post-2970-1274355529795.jpg

post-2970-12743555665048.jpg

post-2970-12743555939445.jpg

post-2970-12743556336051.jpg

Link to comment
au, da nisam bio tamo pa znam kako stvarno to izgleda, odmah bi seo u auto i zapizdjio..... ako nista drugo ono zbog "abrahama"
Uuuu matori...jako dobar izbor; corba od morke rulz
Link to comment
  • 11 months later...
Dajte preporuku za spavanje u nekom hotelu u Leskovcu. Da bude pristojno.
Predejane? :D Ima u centru neki Hajat nešto...nisam bio, ali kažu da nije nepristojan.
Link to comment
Predejane? :D Ima u centru neki Hajat nešto...nisam bio, ali kažu da nije nepristojan.
fenomenalna formulacija :lol:uzmi autobus do hana i spavaj tamo, leskovac je smor.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...