Jump to content
IGNORED

Srbija


Delija67

Recommended Posts

bio 7 dana na staroj planini u ex F. prezadovoljan kako sam prosao, bazen van prazan plivao sam solo svako popodne,teretana skromna ali takodje prazna milina za trening. puno staza za trcanje, uzbrdo nizbrdo prijalo je za promenu. hrana nerealno dobra :)

 

Link to comment
3 minutes ago, Strahan said:

bio 7 dana na staroj planini u ex F. prezadovoljan kako sam prosao, bazen van prazan plivao sam solo svako popodne,teretana skromna ali takodje prazna milina za trening. puno staza za trcanje, uzbrdo nizbrdo prijalo je za promenu. hrana nerealno dobra :)

 

Kako se sada zove taj hotel?

Link to comment
  • 1 month later...

Imam vaučer za odmor u južnoj Srbiji, ali trenutno nisam pri parama da isfinansiram put.

 

Interesuje me da li postoji mogućnost da se vaučeri iskoriste u nekom drugom smeštaju osim u onom što je naveden u vaučeru.

Link to comment
  • 9 months later...
On 18. 1. 2022. at 18:02, radisa said:

Jel' bio neko skoro u Vrdniku u Fruškim termama?

Ja htio ici 2021. i cijena je bila oko $180 na noc, tako da sam za upola manje otisao u Budipmestu u skoro jednako dobar hotel:

 

Ensana Thermal Margaret Island Health Spa Hotel - Google Maps

 

 Na temu Srbije:, Tara mi je pravo otkrovenje, a ovaj sajt je odican izvor informacija:

Naslovna - SMEŠTAJ NA TARI - Vikendice, apartmani, brvnare, planinske kuće, hoteli... (tara.rs)

 

Iako se ubrzano gradi, jos uvijek je dovoljno netaknuta, pogotovo u poredjenju sa Zlatiborom (na Kopaoniku nisam nikad bio, ali sam cuo horor price). Perucac + Tara / Zaovine su dobitna kombinacija.

 

  • +1 1
Link to comment

Tara je nacionalni park sto Zlatibor nije. Unutar granica NP postoje pravila za gradnju. Gradi se dosta i na Tari ali uglavnom tipske brvnare. Ako pitas domacine na Tari drzava ih ogranicava da zarade milione kao domacine na Zlatiboru.

Link to comment
1 hour ago, djeneralche said:

Tara je nacionalni park sto Zlatibor nije. Unutar granica NP postoje pravila za gradnju. Gradi se dosta i na Tari ali uglavnom tipske brvnare. Ako pitas domacine na Tari drzava ih ogranicava da zarade milione kao domacine na Zlatiboru.

Nije li i Kop NP pa se opet svasta uradilo tamo?

 

Quote

Национални парк Копаоник се налази у југозападном делу Републике Србије. Због својих природних вредности, 1981. године Копаоник је проглашен за национални парк. Национални парк Копаоник обухвата површину од 11.810 ha и по броју ендемичних врста представља један од најзначајнијих центара биодиверзитета ендемичне флоре Србије.

 

Link to comment
1 minute ago, I*m with the pilots said:

Nije li i Kop NP pa se opet svasta uradilo tamo?

 

 

Gradnja na Kopaoniku je najvecim delom u vikend naselju, to je van granica NP.

Link to comment
Just now, djeneralche said:

Gradnja na Kopaoniku je najvecim delom u vikend naselju, to je van granica NP.

 

A jesu li vrhovi i staze sa njih u NP? Ne znam sta je bilo sa onom kafanom na vrhu Suvog rudista, secam se da je Vreme imalo clanak o tome

Link to comment
9 minutes ago, ivy said:

price o Nacionalno parku i ,,pravilima,, u sns Srbiji okacite macku o onu stvar..

 

neverovatno da jos iko veruje u tako nesto..

Verujem svojim ocima kad odem na Taru i Zlatibor. A pricao sam i sa domacinima i sta treba da ispostuju kad grade.

Edited by djeneralche
Link to comment
12 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

A jesu li vrhovi i staze sa njih u NP? Ne znam sta je bilo sa onom kafanom na vrhu Suvog rudista, secam se da je Vreme imalo clanak o tome

Mislim da staze i vrhovi jesu u NP. Kafana nije radila kada sam bio pre par godina, ne znam trenutni status.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...