Jump to content
IGNORED

Srbija


Delija67

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
On 1.3.2021. at 1:16, foto said:

jel ovo sa poluosovine na diferencijal pa dalje na zicaru?

sta sve srbin smisli. ima i kabina da majstor ne zebe.

Sekjuriti uključen u cenu :happy:

 

2lfaQOb.jpeg

Link to comment
34 minutes ago, Tsai said:

jel imate neku preporuku za maks sat i po voznje od bgd-a / apartmani / kuća / 5-6 dana reset  ? sto veca divljina to bolje

 

Rajac, Deliblatska peščara. Ništa ne znam o smeštaju.

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment
On 7.2.2021. at 1:39, Mil@n said:

 

O Čačku sam znao sve osim da je za pecanje. :D

 

Btw, najlepše kod i oko Čačka je Ovčarsko Kablarska klisura. 

pecenje, ne pecanje :D

 

msm ako si propustio cacansko pecenje propustio si cacak :fantom:

 

mada ima i pecanje, pomenuta klisura, medjuvrsje, morava generalno, imam ja par drugara bas zagrizenih pecarosa iz tih krajeva

 

a cacak je najlepsi i  najznacajniji grad srbije, al kapiram da to vec svi znaju :fantom:

 

pomenuto nalaziste gradina je na plaaaaanini na jeliiiiici, sastali se... :)

sa dragacevske strane

sa kontra strane ima lep zavucen manastir stjenik (pre par godina dospeo u medije zbog zilota) a na putu do njega, manastir trnava, jezevica i idilicna sela uz reke, odnosno potoke pomenuta jezevica (jeremiceva dedovina, robijeva majcevina :D ) a jos i vise banjica

to je starim putem za kraljevo, pa negde usput odvajanje ka plaaaanini ka jeeeeelici

 

ako neko krene tim putem bas posle samog silaska sa tog starog puta za kraljevo prema jezevici ima kafanu lovac i vrhunsko pecenje

mada, tamo ubosti lose pecenje bas covek mora da bude baksuz

Link to comment
2 hours ago, Anonymous said:

 

Rajac, Deliblatska peščara. Ništa ne znam o smeštaju.

 

 

takodje mi pade na pamet pescara i rajac u sirem smislu

 

za to sto trazis ako sam te razumeo ja bih najpre zabo neku vikendicu/staru kucu upokojenih deda baba u nekom sokaku sumadijskih ili sela zapadne srbije

ako imas nesto tako kojim slucajem u familiji, preko drugara

Link to comment
8 hours ago, pbg12345 said:

...

 

pomenuto nalaziste gradina je na plaaaaanini na jeliiiiici, sastali se... :)

sa dragacevske strane

sa kontra strane ima lep zavucen manastir stjenik (pre par godina dospeo u medije zbog zilota) a na putu do njega, manastir trnava, jezevica i idilicna sela uz reke, odnosno potoke pomenuta jezevica (jeremiceva dedovina, robijeva majcevina :D ) a jos i vise banjica

 

Taj Stjenik je potpuni šou, ima pijanog igumana koji je u stvari odličan, a kad se pojavi naša tura kuvaju kafe i toče rakiju besplatno za sve, onda im mi ostavljamo priloge. Nisam tamo video te zilote nikad, u stvari sam jedino stalno viđao tog starog igumana i neku ženu koja mu pomaže, pre neku godinu se bio tamo pojavio odbegli papagaj, ne znam šta je sad s njim.

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment

jbt jel ima vec 18 godina

kako vreme leti, ja sam bio ubedjen da se to desilo do pre 10godina

 

mi smo kod stjenika kampovali nekoliko puta, prija mi je ta okolina

Link to comment
On 21.3.2021. at 1:41, Anonymous said:

 

Rajac, Deliblatska peščara. Ništa ne znam o smeštaju.

 

 

 

na kraju ipak golubac i okolina. nije divljina ali eto. ima neko preporuku za restoran/e na tom potezu gradiste-golubac-d.milanovac?

Link to comment

U Donjem Milanovcu mi jeli u kafani Poreč, bas na samom šetalištu uz reku, odlična klopa, puno ribe u izboru.

 

Malo van naselja ima restoran Lepenac, okruzenje mu je fino, stari kafanski stil, ali klopa nije bila spektakl.

 

Iznad donjeg imaš i Kapetan Mišin breg, tu ima salaš sa pogledom na Dunav, lepo je, ali mora da se rezerviš koji dan unapred, a i ne znam koliko je podesno za vreme korone. Domaća klopa bez izbora, mislim da je i cena bila malkice jača.

 

U Golupcu bukvalno ništa nismo našli, jeli u nekom kafiću na šetalištu, bilo ili to ili kiosk sa roštiljem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...