Jump to content
IGNORED

Srbija


Delija67

Recommended Posts

 
Kada sam krenula da pisem, poslednji je bio Ajvin odgovor. Taman sam se nadovezala na tebe [emoji6]
 
NEGO, gde taj tvoj drug baci papir? M?
Spoiler

[emoji23]

 

U kantu u kancelariji [emoji12]

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
9 hours ago, ivy said:

 

tako je na tom jezeru stalno a ove godine verovatno i na drugim jezerima,na Grebenskom putu i polpularnim izletistima ugl vikendom,na tkzv glavnoj dzadi :D.. a znas koliko jos ima km2 duboke sume,livada,potoka i manje popularnih lokaliteta...ja npr. ceo dan u sumi ne sretnem ljude...mada leti svakako treba izbegavati Frusku zbog komaraca,iako je ove godine i podnosljivo..

offtopic

kad je banditenštrase postao grebenski put?

Link to comment
16 hours ago, I*m with the pilots said:

Dobro, da li ste vi procitali sve sta sam napisala, ili ste stali posle prve recenice?

 

Ta "stoka" ne moze tek tako da nauci, ako joj se niko ne obraca. Dakle, drzava i mi kao pojedinci kojima je stalo treba da skrecemo paznju jedni drugima. Pa tako npr. postaviti kantu ili kontejner pored tako posecenih mesta ALI i napisati obavestenje na tabli kako se treba ponasati. Jednostavno se ljudi moraju edukovati iz pocetka, i verujem da kada bi bili bombardovani time sa svih strana (npr. na ulazu u sume, jezera, parkice itd.) bi se polako svest menjala. Pa onda od malih nogu. A kanta na svaki kilometar u sumi je besmislena, nema tu sta.

Pomoglo bi (verovatno najvise) da se udari po novcaniku.

 

Ima tih obaveštenja i kanti koliko hoćeš i jednostavno ničemu ne služe. Baje ulete kolima, odvrnu Šabana Šaulića, izvade gajbu toplog Jelena i udri. Na njih možeš apelovati isključivo bejzbol palicom, milion puta sam pokušavao da skrenem pažnju, odmah hoće da se biju. Ovaj narod je jednostavno podivljao, edukaciju jedino u ludari da sprovedeš.

 

Pretvorio sam se u đubretara, ne mrzi me da na Orjenu tuđe smeće spuštam kilometrima, ali sve to opako počinje da mi dosađuje. 

Link to comment

Mda, kakva edukacija, Fruška Gora puna onih velikih drvenih tabli ko ispred američkih crkava - U trci sa prirodom prvi će pasti čovek i slično. To sigurno utiče na svest našeg čoveka. Kad bi se mi tako lako edukovali bili bi Švajcarska, a ne Srbija.

Edited by čekmeže
Link to comment

aJvu5Ps.jpg

 

:laugh:

 

Zašto bi se neko kupao u svom gradu u čistoj vodi i boravio na poluprazoj i uređenoj plaži sa tuševima, kabinama za presvlačenje i toaletima, kad može da troši benzin i kuva se par sati da bi stigao do neke blatnjave srpske bare pune đubreta i tamo se klao sa gomilom sveta?

Link to comment

Fruska gora je ovo leto nepodnosljiva , msm guzva i ljudi :/

na partizanskom putu svaka klupa zauzeta i radnim danima

ajvi, si videla secu stabala na stazi letenka-andrevje? stavljen i tucanik da kamioni mogu uci i kupiti..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...