Jump to content
IGNORED

Srbija


Delija67

Recommended Posts

56 minutes ago, Frank Pembleton said:

Raspitivao se za neke lokacije po Srbiji, ono je haos koliko su digli cene!
Jbte gade mi se ti ljudi. I još onako sa podsmehom:
Eeee prijatelju i ovo će da plane za dan dva, i onda ništa do oktobra!

.... Shiit has hit the fan!
 

gade ti se ljudi u Srbiji koji hoce da zarade na turizmu?

a sto si isao u Grcku, jesu li ti se i oni gadili?

imas brate Neum, more, milina i milioni lubenicara

Link to comment

ima zanimljiva pećina risovača. u parku obrati pažnju na moju omiljenu skulpturu "krmača s prasićima". ako kreneš ka lazarevcu oko bukovika videćeš uspele primere srpsko-kineskog i šumadijsko-helenskog graditeljstva i orliće, laviće i labudiće u ogradama. mi smo se pre neki dan spustili na garaško jezeroi gacali po potoku a potom po mulju na obali. danas je bilo dosta kupača. ako skokneš do topole, tu ti je oplenac.

Link to comment
12 hours ago, gone fishing said:

a3Gec4Q.jpg

 

Korona će da prođe, pa će ljudi da se vrate na stare destinacije, niko ne želi da ga neko dere k'o majmuna.

 

Debili su propustili šansu veka, da ljude privuku i naviknu da dolaze kod njih i posle ove katastrofe, pored ogromne turističke konkurencije.

 

Granice će se ponovo otvoriti i jedini gosti ćemo im ponovo biti mi planinari kao što je vazda bilo, a od mene mogu da dobiju 100 dindži u kafani za pivo, nek' nađu drugu budalu da šišaju. Do tada Ada Ciganlija i kratki izleti u okolini Beograda.

Link to comment
5 hours ago, 3opge said:

gade ti se ljudi u Srbiji koji hoce da zarade na turizmu?

a sto si isao u Grcku, jesu li ti se i oni gadili?

imas brate Neum, more, milina i milioni lubenicara

 

Naravno da treba da zarade, ali ne putem seljačke ucene (uzmi pare i beži). Razumeo bih da umereno dignu cene zgog potražnje, ali ovde se radi o pljački, a kad si pomenuo Grčku tamo je oduvek bilo za svačiji džep, ljudi se ozbiljno bave turizmom, razmišljaju dugoročno i grade pozicije. Jebeni Vrdnik, rupčaga najobičnija, digao cene u nebesa. Samo lud čovek će to da plati.

Link to comment
1 hour ago, Anonymous said:

 

Naravno da treba da zarade, ali ne putem seljačke ucene (uzmi pare i beži). Razumeo bih da umereno dignu cene zgog potražnje, ali ovde se radi o pljački, a kad si pomenuo Grčku tamo je oduvek bilo za svačiji džep, ljudi se ozbiljno bave turizmom, razmišljaju dugoročno i grade pozicije. Jebeni Vrdnik, rupčaga najobičnija, digao cene u nebesa. Samo lud čovek će to da plati.

to se zove zakon ponude i potraznje.

a sto se postenih ozbiljnih preduzetnika Grka tice, niko me nikada nije tako bezocno pljackao kao kad sam sa zajebo da odem na usrani Tasos.

 

Link to comment
3 minutes ago, 3opge said:

to se zove zakon ponude i potraznje.

a sto se postenih ozbiljnih preduzetnika Grka tice, niko me nikada nije tako bezocno pljackao kao kad sam sa zajebo da odem na usrani Tasos.

 

 

Teško da su Grci pošteni, veći su lopovi od nas, ali deset puta inteligentniji, ne kradu ovako seljački.

 

Za ponudu i potražnju se slažem, cenim da ću sledeće godine u kafani 'Kod Putina' u Vrdniku plaćati pivo 50 dinara.

Link to comment

Konačno sam skinuo Taorska vrela sa liste (doduše, ima mesec dana već). 

 

Ovaj biserčić prirode nalazi se u zapadnom delu Srbije, na masivu Valjevskih planina, u podnožju planine Povlen. Taorska vrela izbijaju u selu Donji Taor, gde se i ulivaju u reku Skrapež, pritoku Zapadne Morave.

 

116536093_10158189221087626_288761888932

 

116754783_10158189220732626_119190253081

 

117296659_10158189220817626_536343975967

 

117171433_10158189220502626_604780086911

 

116773464_10158189220357626_406937085202

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...