Jump to content
IGNORED

Srbija


Delija67

Recommended Posts

gde god se ode dublje u sumu nema ljudi pa i na Divcibarima ili Zlatiboru...

 

ali dobro nisu svi za dublje u sumu :D

 

 

ali da,ovo sto drug Anonymous kaze Rajac,Povlen,Maljen...pa i Bobija,Cer,Bukulja..

 

misim ima sigurno i na Fruskoj Gori da se iznajmi neka vikendica gde neces videti ljude ali ima komaraca ..

Edited by ivy
Link to comment

Meni se svideo Goč, bili smo tamo za vikend krajem maja/početkom juna.  U principu tamo nemaš nikakvih sadržaja osim prirode - mislim da snabdevanje mora da se radi u Vrnjačkoj banji ili negde na tom putu. Šetali do vrha odakle kreće žičara, onda na drugu stranu ka nekom drugom vrhu, pa kroz livade. Zanimljiv vikend sve u svemu. 

Edited by pacey defender
Link to comment
18 minutes ago, renne said:

Tamo sam mogao da spavam sa sedamnaest, sa pedeset nema šanse

 

Da, to sam i hteo da kažem. Džaba nama preporuke ukoliko nema smeštaja, ja bih recimo preporučio Vršački breg, ali gde tamo da se prespava osim u domu? Poslednji put kad sam tamo spavao su me ubili sa narodnjacima do tri ujutro, a voda im nije za piće, pa sam morao da šipčim do Crvenog krsta da natočim sebi vodu.

Link to comment
5 hours ago, Anonymous said:

Sve je stvar smeštaja koji se može naći. Ja volim planinarske domove, ali većina ljudi odbija da spava tamo.

 

Zavisi i od stanja doma, a čak i kod nas, domovi su uglavnom u dobrom ili sve boljem stanju. 

Uglavnom, ima gomiletina razmaženih snobova koji kukaju i na domove, čak i kada su uslovi i više nego korektni.

Link to comment

Veruj mi da ne znam niti me zanima, spuštao se prema centru autom i odšmekao fino izgledajuće i pogodno za parking mesto. Sad bio i više nikad. Kad sam ovca neka i ošiša.

Link to comment

da,ova godina ce pokazati sve nedostatke srpskog ,,turizma,, ..i u smislu sisanja koga se gde stigne i u smislu svih nedostataka infrastkure,smesatja,sadrzaja...

 

Link to comment
6 minutes ago, ivy said:

da,ova godina ce pokazati sve nedostatke srpskog ,,turizma,, ..i u smislu sisanja koga se gde stigne i u smislu svih nedostataka infrastkure,smesatja,sadrzaja...

 

 

Apsolutno,  a sa druge strane neki delovi su odlicno obelezeni, turisticki odlicno sredjeni. Recimo,  Golubac, Ram, Lepenski vir, Prirodnjacki centar u Svilajncu, Narodni muzej u BG, Viminacijum, razna vrela i izvori po Srbiji... sve je to u povoju i jos uvek nedovoljno, ali se vidi neki napredak.

Link to comment

 

3 hours ago, desboj said:

Veruj mi da ne znam niti me zanima, spuštao se prema centru autom i odšmekao fino izgledajuće i pogodno za parking mesto. Sad bio i više nikad. Kad sam ovca neka i ošiša.

 

Miris Dunja nije loša kafana, ali je preskupa (na ionako skupom Zlatiboru).

 

Sasvim korektnu komplet lepinju za daleko manje para imaš na onom kiosku u samom centru (iza trafika).

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...