Jump to content
Sign in to follow this  
Schmeling

Who's the man

Ko ide najjace i do kraja?  

97 members have voted

1. 1. Imajte na umu, ako pobedi LeBron, plate ce biti manje, a kamate vece. Zelite li opet redove za ulje, brasno i secer? Svaki glas protiv Kobija je glas poklonjen LeBronu.

• Kobe Bryant
      30
    • Tim Duncan
      9
    • LeBron James
      15
    • Dirk Nowitzky
      7
    • Kevin Garnett
      3
    • Yao Ming
      2
    • Alen Iverson
      1
    • Dwight Howard
      2
    • Caron Butler
      4
    • T-Mac
      0
    • Arenas
      2
    • Neko drugi
      22

Recommended Posts

Schmeling

Za mene postoje samo dva ozbiljna kandidata: Kobi i Dankan. Ja znam da je Brajant bolji po statistickim parametrima, znam da je Dankan bolji kad se pogleda uchinak tima, ali isto tako znam da Dankan oko sebe ima ozbiljne igrace, a Brajant Odoma, boraniju i Radmana. Sto se tice LeBrona, ako on ikad uzme prsten, pojeshcu ovaj PDF. Dakle, moj glas ide Brajantu.

Edited by teacher

Teixeira

mislim da se zna kome je otishao moj glas.btw, dirkovo prezime se speluje sa i na kraju, a iverson ima dva l u imenu... :D

Ted

Rastko Cvetkovic

Zli Gli

Aleksandar Gilic, Kecman, Cvetkovic pa Dzejms. Glasao za "neko drugi" jer nema Vinsa na listi.

t-mac

a gde je t-mac? angry.gif vidis da na listi vodi "neko drugi", a zna se da svi misle na tracy-ja... -_-

Venom

Mishel Lazarevic.

Ros

kobe, ali samo malo ispred duncana.a gde je tata na listi?!!!!

UrosDC

U nedostatku agent 0....Caron Butler :Hail:

Joe D

Jebes ti NBA u kojem je Caron Butler jedan od najboljih igraca. Devedesetih je svaka ekipa imala po dva takva, minimum.glasao za duncana, naravno.

SleeperSleep
Jebes ti NBA u kojem je Caron Butler jedan od najboljih igraca. Devedesetih je svaka ekipa imala po dva takva, minimum.
ne kenjaj.

UrosDC
Jebes ti NBA u kojem je Caron Butler jedan od najboljih igraca. Devedesetih je svaka ekipa imala po dva takva, minimum.glasao za duncana, naravno.
lokal-patriotizam cool.gif

Brazilac

1 jedini je Mikan Grusanovic...Ako cemo da budemo ozbiljni onda - Oscar Schmidt cool.gif P.S. Pretpostavljam da obojica jos uvek igraju... :unsure:

Scouser

KG najkompletniji igrač koji može da ima preko 10 svega u svakom trenutku.

pacey defender

Aramis Naglić.

Sign in to follow this  

• Create New...