Jump to content
IGNORED

Umro Mahariši, otac TM-a


Аврам Гојић

Recommended Posts

16 minutes ago, adam said:

ja probao i sam sebi delovao ko kreten pa prestao

:laugh:

 

Znam skroz kako se osecas (posebno uz avatar Woodyja, sentiment je autentican), ali ja kad me uhvati da skacem, zamislim da opet imam 20 leta i da odnegde prasti Talking Heads... U tom slucaju je sasvim OK delovati kao kreten:)

 

stop-making-sense.jpg

Link to comment
33 minutes ago, Indy said:

:laugh:

 

Znam skroz kako se osecas (posebno uz avatar Woodyja, sentiment je autentican), ali ja kad me uhvati da skacem, zamislim da opet imam 20 leta i da odnegde prasti Talking Heads... U tom slucaju je sasvim OK delovati kao kreten:)

 

stop-making-sense.jpg

 

sve se slazem.

 

skacem i ja kad mi dodje (obicno kad popijem koju) i zabole me sto sam ko kreten al to je valjda normalno.

 

al kad treba to isto al nicim izazvan i nasuvo (kao zbog zdravlja) sasvim drugaciji dozivljaj.

 

Link to comment
7 hours ago, adam said:

znam dosta ljudi  koji su se u ovom belaju od korone bacili na slagalice. nudilo mi ih nekoliko ljudi. to kruzi, slozis pa saljes dalje. jedini problem je sto zahtevaju prostor, mora da se zrtvuje trpezarijski sto na neko vreme al vredi. kazu istrazivanja da znatno smanjuje stres i anksioznost.

 

mi to praktikovali kao bracno-konverzacionu terapiju, obicno tokom ng praznika. krenemo da slazemo, pa se ispricamo ko sto retko imamo prilike u dnevnom ciklusu jurcanja i obaveza. preporucujem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...