Jump to content
IGNORED

POGODI FILM


Mr.Smith

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MocaVukotic

    342

  • kobni zelaya

    243

  • uliks

    201

  • korindjar

    200

Top Posters In This Topic

Posted Images

...daj stavi neku sliku sa glavnim glumcima ili ako imaju neke stepenice ili tako nesto, na osnovu ove poslednje slike nema sanse da se pogodi ... ne pada mi na pamet sta bi ovo moglo da bude ...

Link to comment

Da, Sunset blv. i Gloria Swanson. Postavih jer mi lezi na hardu, a citac na kompu crko, pa nema sanse jos koji dan da se bira nesto iz kolekcije.Anyhow, pricao sam sa jednim 'pozorisnim radnikom' i rece mi da ce sacekati koju godinu da Tanja Boskovic omatori (rekose i da prolupa) jos malo, pa cemo imati svrsenu Normu Dezmond za Bulevar sumraka u nekom od BG pozorista.

Link to comment
Da, Sunset blv. i Gloria Swanson. Postavih jer mi lezi na hardu, a citac na kompu crko, pa nema sanse jos koji dan da se bira nesto iz kolekcije.Anyhow, pricao sam sa jednim 'pozorisnim radnikom' i rece mi da ce sacekati koju godinu da Tanja Boskovic omatori (rekose i da prolupa) jos malo, pa cemo imati svrsenu Normu Dezmond za Bulevar sumraka u nekom od BG pozorista.
... mozda, mada mi je prosli put bila vrlo simpaticna u 'ljubavnom pismu' ... mozda svetlana bojkovic, ona ima jaci izraz sa podignutom obrvom ... ...nego, kad smo vec kod 'zicera' ....mrsmiths0001.jpg...mrsmiths0002.jpg...
Link to comment

neka nastavi ovaj sto je pogodio...a vrlo bih rado postavila nego verovao ili ne za zadnja 3 meseca mozda sam 3 filma ukupno odgledala. uopste ne palim tv. ali sada cu da napravim spisak da imam u rukavu sledeci put ako slucajno :) pogodim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...