Jump to content
IGNORED

moderisanje drustva


kgmr

Recommended Posts

da pokusamo ovako posto je jednoumna vlast na delu ovde:1. ne razumem kako neko moze da promeni moj citirani tekst a kada ja to uradim dobijam prvo brisanja bez objasnjenja a posle toga molitvu za Magdalenu2. da pokusamo ovako:

de je sad onaj što se raduje pišanju u ženskom wcu? ništa tu nema za wub. ženski wc - izvor svakoraznih trauma. toliko sam se negativno uslovila da se bojim i kod kuće da uđem u wc u strahu šta ću zateći. jedva čekam masovni odlazak na godišnji odmor - da odu ove poserulje negde drugde da dekorišu podne i zidne pločice.neću ići nigde u avgustu, samo da mogu u wc ko čovek da odem.
sto je originalno u thread-u: http://www.parapsihopatologija.com/forums/...st&p=310436dakle, u cemu je problem?
Link to comment
  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kgmr

    22

  • betty

    19

  • morgana

    11

  • Indy

    11

Top Posters In This Topic

post ti je obrisan zbog onoga sto si napisao u citatu. molim te da nastavis pristojnu diskusiju, a primjedbe na moderaciju postujes na topiku koji je za to namijenjen.

Link to comment
post ti je obrisan zbog onoga sto si napisao u citatu. molim te da nastavis pristojnu diskusiju, a primjedbe na moderaciju postujes na topiku koji je za to namijenjen.
izvini, a kad neko moje misljenje proglasi lupetanjem to je po tebi sasvim ok?
Link to comment

obrisala sam post po tvom reportu. molim te da se na tome zavrsi - dobio si kvalifikaciju svog posta a uzvratio kvalifikacijom licnosti tj nicka. sljedeci slican izgred bice sankcionisan.

Link to comment

pa sada kada si ukljucila centar za posteno moderisanje na tome ce se i zavrsiti, naravno a ti mozes sankcionisati do mile volje.uzgred, besplatan savet za tebe: moj post=moje misljenje, moje misljenje=ja. Dakle, kada neko moje misljenje proglasi lupetanjem i mene je proglasio(la) lupetalom. I verujem da u ovom stavu uopste nisam usamljen.Hvala na vremenu.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Ako neki forumas najgrdnije iznapusava nekog drugog forumasa na jedan ultraseljacki i jadnicki nacin od koga ti je muka, a ovaj kaze da nema potrebe za brisanjem, onda nije ok da se uvrede obrisu. Razlog za to je sto ce se Yoyogi sutra vratiti, a normalni ljudi ce mozda biti zavarani da se radi o takodje normalnom coveku i upustace se u komunikaciju s njim. Treba ostaviti neke postove da bi u nekim kasnijim diskusijama ostali mogli reci neupucenima: "A ako te zanima o kakvom coveku se radi, evo ti link, pa citaj".Malo je umarajuce stalno dokazivati ispocetka iste stvari.

Link to comment
Ako neki forumas najgrdnije iznapusava nekog drugog forumasa na jedan ultraseljacki i jadnicki nacin od koga ti je muka, a ovaj kaze da nema potrebe za brisanjem, onda nije ok da se uvrede obrisu. Razlog za to je sto ce se Yoyogi sutra vratiti, a normalni ljudi ce mozda biti zavarani da se radi o takodje normalnom coveku i upustace se u komunikaciju s njim. Treba ostaviti neke postove da bi u nekim kasnijim diskusijama ostali mogli reci neupucenima: "A ako te zanima o kakvom coveku se radi, evo ti link, pa citaj".Malo je umarajuce stalno dokazivati ispocetka iste stvari.
ali vrijeđanje sugovornika nije opravdano i neprimjerenoj komunikciji nema mjesta na forumu, čak ni u takve "edukativne" svrhe. činjenica da je netko od napadnutih spreman tolerirati uvrede također ne znači da one postaju prihvatljive.vrijeđanje se na forumu kažnjava warnovima ili zabranom pisanja autoru, ponovljene se uvrede kažnjavaju strožim kaznama.
Link to comment
  • 2 months later...

Nisam znao kuda ovo da turim, pa ko velim moze i ovde.Ja sam relativno novi clan i bas mi se dopada naziv foruma, Para-Psiho-Pato-Logija. Jos vise mi se dopada logo. I font i ona glava iz koje je iskocila dvorska luda, da ne kazem pajac. Svaka cas' majstorima koji su smislili i jedno i drugo. Eto samo toliko.Lep pozdrau, chicha balu.

Link to comment
  • 1 month later...

A jel' važe i znače nešto oni nickovi navedeni kao moderatori pojedinih PDF ili svaki moderator sportski lovi gde god stigne? Naime, dobio sam warn za post ovde od moderatora sporta. Ne dovodim u pitanje sankciju zbog mog surovog podsmevanja Ukici, nego me zanima podela moderatorskih kompetencija.

Link to comment
A jel' važe i znače nešto oni nickovi navedeni kao moderatori pojedinih PDF ili svaki moderator sportski lovi gde god stigne? Naime, dobio sam warn za post ovde od moderatora sporta. Ne dovodim u pitanje sankciju zbog mog surovog podsmevanja Ukici, nego me zanima podela moderatorskih kompetencija.
Ja sam administrator, supermod i moderator na sportu u jednom. Supermodovi i admini imaju ovlašćenja da intervenišu na celom forumu, u slučaju da moderator nekog pdf-a nije trenutno online.
Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...
Vazno je samo biti jednako ostar prema svim stranama u sukobu. To je, u stvari, benchmark 1 kvalitetne moderacije.
a to se skoro pa nikad ne desava. svi su vec u nekim bratskim klanovima ko djetici...a moderatori, administratori, supermodovi i ko vec sve...se drze zajedno ko da se medjusobno doje. nepravda. lepo treba staviti opciju ignore za svakog forumasa, pa kome se ne svidja ne cita. i srce me boli koliko ti kontrolori nasih diskusija moraju da citaju...pa oslepece ljudi ako nastave ovim tempom! pijte ocuvite.
Link to comment
  • 2 weeks later...
se medjusobno doje.
To o dojenju je samo trač, ali evo šta svaki moderator mora da drži na istočnom zidu spavaće sobe. 116450033_4266fb5229_o.jpgPa ti vidi da li je nama lako. :cry: Edited by crveni autobus
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...