Jump to content
IGNORED

moderisanje drustva


kgmr

Recommended Posts

Cemu to nepotrebno brisanje postova? Mislim, nije bilo nista vazno, ali jeste besmisleno bas zato.
Zato što se radilo o međusobnom prepucavanju, nevezanom za temu. Prilična je tenzija na društvu poslednje vreme, pa gledam da preventivno sprečim kulminaciju.
Link to comment
  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kgmr

    22

  • betty

    19

  • morgana

    11

  • Indy

    11

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Ja bih da trazim objasnjenje za moje banovanje na temi o Crnoj Reci.Plus sto nalazim da je koriscenje reci "bezobrazno" od strane moderatora u tzv. obajsnjenju neprihvatljivo i uvredljivo. Obaska sto tzv objasnjenje nema veze s mozgom. Covek je pricao o sebi otvoreno i ja sam mu postavila otvoreno pitanje. Impiciranje da sam htela da ga vredjam po tom osnovu potpuno je neprihvatljivo.Cikam moderatora da nadje bilo koji post na bilo kojoj temi u kojem sam bilo kada bilo kome pominjala familiju UOPSTE a kamo li u kontekstu koji se na datom topiku implicira.

Link to comment

To što tražiš je jalov posao i unapred osuđen na neuspeh.Tebi objasniti da u nečemu nisi u pravu?! Idi begaj, lakše bi ubedio Pavla da Bog ne postoji.Al hajde, izneću svoj stav čisto 'nako...Tvoje ponašanje i pisanje nakon Henrikovog posta je odraz apsolutnog nevaspitanja, neposedovanja elementarne kulture i sistema vrednosti. Reč koja najbolje, ali ipak suviše blago opisuje tvoju reakciju je - bezobrazluk. Osporavaš neke stvari na osnovu impliciranog "neiskustva" tvojih oponenata u korišćenju u ovom slučaju narkotika. Onda ti odgovori čovek koji prizna da je imao lično iskustvo, priznanje koje svaka lepo vaspitana osoba mora da doživi kao duboko lično, teško, neprijatno i vredno svakog poštovanja. Naravno, on je tim priznanjem pobio tvoju argumentaciju i učinio teze na kojima je zasnivaš prilično smešnim. Umesto da se nakon njega pokriješ ušima ili eventualno priznaš da si pogrešila, ti ideš još dalje, još niže i još bezobraznije - raspituješ se da li su njega roditelji voleli! Sram da te bude! Ni nakon sedam dana ti nije palo na pamet da si "pogrešila" nego i dalje isteruješ neku pravdu! Šta reći osim - sram te bilo!Na žalost, takvo ponašanje se ne može preduprediti nikakvim jednorečeničnim pravilom koje bi stajalo među ostalim PPP zapovestima. Neke stvari se u 21. veku podrazumevaju i očekuju, na šta bi ličalo da među zapovestima stoji "nemoj biti odvratan"?Nema nikakve potrebe da odgovaraš na ovo. Stav moderacije je da će takvo ponašanje i dalje biti sankcionisano, iskreno se nadam - daleko rigoroznije nego ovaj put. Šta više, zahtevam da ne nastavljaš dalju raspravu oko ovog banovanja. Ako ti i dalje nije jasno, nema pomoći. Ovo je takav forum, ovde se tako moderiše - take it or leave it.

Edited by Idioteque
Link to comment
.... Idi begaj, lakše bi ubedio Pavla da Bog ne postoji......
troll onBiće da je Savle itekako znao da isti ne postoji. Biznis i politika...kao i uvektroll off
Link to comment
  • 2 weeks later...

I poserem se po n-ti put na moderaciju ovog potforuma koja 'ladno ostavlja post koji u celosti nema drugi sadrzaj osim uvrede upucene meni, a pritom revnosno brise moj odgovor koji je autor vise nego posteno zaradio.

Link to comment
  • 2 weeks later...
I poserem se po n-ti put na moderaciju ovog potforuma koja 'ladno ostavlja post koji u celosti nema drugi sadrzaj osim uvrede upucene meni, a pritom revnosno brise moj odgovor koji je autor vise nego posteno zaradio.
n+1OK je da pise da su gradjani Srbije jos u 19. veku (zbog necega sto se, inace, dogadja u celom svetu). Medjutim, moja poruka u kome se takvom stavu podsmeva (bez ikakvog vredjanja) se brise.Ovaj podforum je, dakle, dno.
Link to comment
n+1OK je da pise da su gradjani Srbije jos u 19. veku (zbog necega sto se, inace, dogadja u celom svetu). Medjutim, moja poruka u kome se takvom stavu podsmeva (bez ikakvog vredjanja) se brise.Ovaj podforum je, dakle, dno.
Indy, ko te redovno čita (kao ja npr.) jasno može da raspozna određene faze tvog raspoloženja i sa 99% sigurnosti da predvidi tvoju reakciju. Evo ja sam od jutros mogao ruku u vatru da stavim da ćeš se danas u određenom trenutku javiti na ovaj topic sa nekom zamerkom, potom ukloniti avatar (da već nije uklonjen) i ako nastavi svojim tokom nestati na određeno vreme. Tvoji postovi su bili takvi, provokativni, svadljivi, podsmevanje...Takođe, ruku dajem da svega toga ne bi bilo da si ti kojim slučajem lepo raspoložen. Na priču da je Srbija u 19 veku ne bi ni reagovao ili bi se eventualno našalio i nastavio dalje. Sada, pošto ti je jedan post obrisan dolazimo do zaključka da je podforum dno. Ja tvrdim da za tebe u takvom raspoloženju ne postoji dobra moderacija. Da se nije desilo brisanje posta desilo bi se nešto drugo. Moderisanje tebe neraspoloženog me uvek podseti na jedan super film. Nemoj mi zameriti, ubeđen sam da si i sam svestan svoje nezgodne naravi. Samo te molim da razumeš koliko je u određenim situacijama tebi nemoguće udovoljiti.
Link to comment
Indy, ko te redovno čita (kao ja npr.) jasno može da raspozna određene faze tvog raspoloženja i sa 99% sigurnosti da predvidi tvoju reakciju. Evo ja sam od jutros mogao ruku u vatru da stavim da ćeš se danas u određenom trenutku javiti na ovaj topic sa nekom zamerkom, potom ukloniti avatar (da već nije uklonjen) i ako nastavi svojim tokom nestati na određeno vreme. Tvoji postovi su bili takvi, provokativni, svadljivi, podsmevanje...Takođe, ruku dajem da svega toga ne bi bilo da si ti kojim slučajem lepo raspoložen. Na priču da je Srbija u 19 veku ne bi ni reagovao ili bi se eventualno našalio i nastavio dalje. Sada, pošto ti je jedan post obrisan dolazimo do zaključka da je podforum dno. Ja tvrdim da za tebe u takvom raspoloženju ne postoji dobra moderacija. Da se nije desilo brisanje posta desilo bi se nešto drugo. Moderisanje tebe neraspoloženog me uvek podseti na jedan super film. Nemoj mi zameriti, ubeđen sam da si i sam svestan svoje nezgodne naravi. Samo te molim da razumeš koliko je u određenim situacijama tebi nemoguće udovoljiti.
Ja Indija uvek citam.Ima tome vec 5 godina. Da je nezgodan valjda i sam zna. Ali ima u svemu tome jedandrugi zayeb.Ti si se iz cista mira prihvatio moderacije ovog podforuma , a znao si savrsheno dobro da je ovajPDF nekako nezahvlaniji za moderisanje cak i od tvoje glavne preokupacije na kojoj si glavni i odgovorni urednik.Pa sad ako si se vec ufatio u kolo onda gledaj kako ces ili da izadejsh iz njega ili da ostanesh , al bezda se bavish psihoanalizom Indija.A mene sada zanima koji ste mu i zasto bash taj post obrisali? Edited by Teja
Link to comment
n+1OK je da pise da su gradjani Srbije jos u 19. veku (zbog necega sto se, inace, dogadja u celom svetu). Medjutim, moja poruka u kome se takvom stavu podsmeva (bez ikakvog vredjanja) se brise.Ovaj podforum je, dakle, dno.
Ja sam ti obrisao post koji je glasio:
Niste odmakli? U, je.
edit: samo za teju i ostale. Edited by teacher
Link to comment
Ooooooo evo došla i mirođija, nije čorba dovoljno začinjena.
Dobro da sam samo mirodjija.Umesh ti inache i zesce zacine da koristish. Ja nemam nikakav problem sa moderisanjem ( a ponajmanje drustva) nego se Indy zalioda su mu brisani postovi, a ja volim da ga citam pa tako ;)
Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...