Jump to content
IGNORED

philip m. parker


kurdi

Recommended Posts

znate li nesto o ovom coveku?(moglo bi mozda i na drustvo)
jel sad ovde smeju da pisu samo oni sto o njemu nista nikad culi nisu il da ja tebe ipak pitam - sto pitas, odakle ti ime, zasto te zanima- pa tako saznam bar neki minimumili
Link to comment

pa znam malo, kolko i wiki moze da da hint, ali izgleda da je mnogo zanimljivije...prvo napravio je taj webster recnik (maznuo ime posto je stari webster sada w-m) koji izgleda jebe kevu, ne moras da znas na kom jeziku je rec.po meni jedina mana sto postuje srpske kvacice.al to mu je hobi, kao i sve drugo...generalno ga interesuje automacija svega i svacega... npr kako mzoe komp da napravi tv vesti, posto su sve iste. reciumo na jezicima na kjima to nije razvijeno. dobijes cnn na srpskom npr. ili jeftine video igrice po fazonu, hteo bih nesto sa pucacinom ali da ima aligatora i bla bla, moze.ili holividske blokabustere po kliseu, ljubice, nema problema.ili recimo vezano za km pitanje o ppt, ne radi z aistrazivanja, ali nedavno saznadoh da s eto sada outsourcuje kada su genericne biznis prezentacije u pitanju, exec nazvrlja na papiru, scanira s ei mailuje u indiju i vrati se prezentacija. ali i to moze automatski.pored wikipedie moze se kopati po youtubu i slicno.kaaaaaaaasnim. aliislim da mu je generalna poanta da je 99% stvari toliko banalno da moze automatski da se generise.

Edited by kurdi
Link to comment
aliislim da mu je generalna poanta da je 99% stvari toliko banalno da moze automatski da se generise.
Pa, mislim da to Filip nije izmislio. Ta pojava je vec vidjena kada su u pitanju postovi na politickim forumima. cool.gif
Link to comment
Pa, mislim da to Filip nije izmislio. Ta pojava je vec vidjena kada su u pitanju postovi na politickim forumima. cool.gif
Mi smo pisanje banalnosti autsorsovali u Ozilend. Otkida kako je doba, kak'i 99% bato ovaj servis ubada 100%. :naughty:
Link to comment
Pa, mislim da to Filip nije izmislio. Ta pojava je vec vidjena kada su u pitanju postovi na politickim forumima. cool.gif
nije izmislio observaciju, nego se bavi smisljanjem metoda automatizovanja.moze i postova na politickim forumima. odaberes stranu i stil, i on ti napise post koji nije losiji od tipicnog ljudskog.
Link to comment
nije izmislio observaciju, nego se bavi smisljanjem metoda automatizovanja.moze i postova na politickim forumima. odaberes stranu i stil, i on ti napise post koji nije losiji od tipicnog ljudskog.
Sta je tu problem?
Link to comment
nije izmislio observaciju, nego se bavi smisljanjem metoda automatizovanja.moze i postova na politickim forumima. odaberes stranu i stil, i on ti napise post koji nije losiji od tipicnog ljudskog.
Izvini sto ti smetam na temi, ali ja sam i zeleo da insinuiram da takvi botovi vec postoje na politickim forumima.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...