Jump to content
IGNORED

Now craving!


nisam ja

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darling

    104

  • nisam ja

    76

  • renne

    64

  • assück

    52

Posle fake news da isti pomaze protiv kovida, ispraznjeni su rafovi sa istim u supermarketima (u UK)... Brzometni pregled raznih sajtova postavljenih za promociju manuka meda (nije uvek jasno ko ih hostuje) kaze da oni izmedju redova i dalje insinuiraju da "premda ne leci [kovid], moze da pomogne" (bar jedan takav fake news je bio sudski skinut, ali ko ce to sve da pohvata...)

 

A pcele.. pcele su vec skroz zlatne;)

Edited by Indy
Link to comment
  • 1 month later...

Otvorena Poljska prodavnica u gradu gde zivim.Slaninu svinjsku mast pazarih.Sad jedva cekam da se probudim sutra i przim jaja i slaninu na malo masti.Pa za rucak krompir na masti.

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...
2 hours ago, adam said:

jagnjeca sarmica u maramici :cry:

 

 

Meni rekli da moze i u obicnim korama za pitu,ako ti je za utehu.A iznutrice imas InsAllah u svakoj hallal mesari.Jedino maramicu ne vidjoh.

Krejvujem slaninu,domacu,kais sa ledja sa sve repom,ili od gronika.

Edited by askeladden
Link to comment
1 hour ago, askeladden said:

Meni rekli da moze i u obicnim korama za pitu,ako ti je za utehu.A iznutrice imas InsAllah u svakoj hallal mesari.Jedino maramicu ne vidjoh.

Krejvujem slaninu,domacu,kais sa ledja sa sve repom,ili od gronika.

hvala dje cuo i dje ne. moracu koliko sutra da se bacim u potragu za iznutricama.

 

sigurno nije isto s korama al mora da lici. a na lici sam se do sad navikao. :D

Link to comment
  • 1 year later...
  • 2 months later...
On 12.11.2020. at 18:00, adam said:

hvala dje cuo i dje ne. moracu koliko sutra da se bacim u potragu za iznutricama.

 

sigurno nije isto s korama al mora da lici. a na lici sam se do sad navikao. :D


khm, pa jesi probo?

Link to comment
8 hours ago, aram said:


khm, pa jesi probo?

jesam. i nisam bio zadovoljan. moguce da mi recept nije bio odgovarajuci s obzirom da sam gledao po netu pa kombinovao. ispalo nekako kao pita od pihtija al bez belog luka. e, sad, nisam siguran da li je falilo luka i zacina ili maramica dodaje na ukusu a posto je nema, bude neutralnije nego sto bi trebalo. verovatno je ovo drugo...

  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 7.2.2022. at 10:05, adam said:

jesam. i nisam bio zadovoljan. moguce da mi recept nije bio odgovarajuci s obzirom da sam gledao po netu pa kombinovao. ispalo nekako kao pita od pihtija al bez belog luka. e, sad, nisam siguran da li je falilo luka i zacina ili maramica dodaje na ukusu a posto je nema, bude neutralnije nego sto bi trebalo. verovatno je ovo drugo...

Jesi li bario pluca prvo?

Link to comment
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...