Jump to content
IGNORED

Now craving!


nisam ja

Recommended Posts

Ajmeeeee.... ja ću ovo da nabavim!

nas zajednicki drugar na fejsu okacio fotku sa tom teglicom (tvoj imenjak). mislim da je on jos u budimpesti, pa ako si dobar sa njim, donece ti, verujem :-)

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darling

    104

  • nisam ja

    76

  • renne

    64

  • assück

    52

Obećajem svečano da ću, čim odem u Mađarsku, obradovati furumaško pučanstvo sa par teglica! Prvo da ja proverim jel taj krem valja čemu, da ne bude posle...

 

A tebi ću da nabavim, ovako ili onako. Onaj se gest ne zaboravlja :-)

Edited by banatjanin
Link to comment

Well, stigao mi je makkrem zahvaljujući divnom drugaru...

 

Međutim, krem nije tako divan, zapravo je teško sranje. Slatka, preslatka masnoća (palmina mast) i mak tek 20%. Ima onaj otužni miris užeglog maka, a i gorči pomalo. Neću da vam donesem. Jbg.

Link to comment
  • 1 month later...

da. vidi nasu, beogradsku. rat knedlama s makom! :D

 

al ja toliko ne volim knedle, nikakvo krompir testo, da ni mak ne moze pomoci. ovu sa slike sam probala jedan zalogaj i prosledila dalje. ne zato sto ne valja, nego zato sto ne volim. 

15275705_929688643832469_547547961038680

Edited by darling
Link to comment

moram priznati da ove laloške bolje izgledaju na slici. kao da su dodali čokoladu i još ponešto. testo na obe izgleda bezveze. najbolje testo pravi moja majka. tanko i mekano. :edip:

 

i mene će ovo čekati za probu. trenutno sam tasteless testoless.

 

inače, kako je moguće da mak nije našao neku komercijalnu primenu. da nema neke čokolade sa makom i sl. jel ga kratkotrajnost ubija ili šta?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...