Jump to content
IGNORED

Now craving!


nisam ja

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darling

    104

  • nisam ja

    76

  • renne

    64

  • assück

    52

  • 2 months later...
  • 1 month later...
No muffin, yes cry.
Uf, ja pre neki dan, nakon gubljenja po kružnim raskrsnicama i lutanja po autoputu, klonem i svratim u neki auto-restoran-pekaru-supermarket: kako su dobre mafine imali, sveži, čokoladni, spungy. bolje u životu nisam jela.

sori :unsure:ako će ti biti lakše- mislim da nema teorije da ponovo nađem to mesto.

Link to comment
BigMac. i dupli Cheeseburger. i veliki pomfrit.I velika kokakola, ona mekovska. I Sundae, sa čokoladom.isuse, kako bi se sad naždrao Meka, nije normalno.
Taj Mek je zloonako malo i smrdljivo,i nemozes da se najedes makar ga jeo dva dana bez disanjaAli ukusno jebem mu mater :DTatar biftek...Ko ga nije jeo,taj ziveo nije...Zivo meso,biftek,seckan,ne mleven,i to sitno seckan dok ti ruke ne odpadnu...Pa mariniran 3 danaPa tek onda mesanje sa zacinima i mazanje na leba*ekstaza*
Link to comment
alva. nisam pomislila na to 100 godina, a sad me uhvatila neka nostalgija. ili glad, sta je vec jace.
ja to obožavam, i sam je često pravim. Izvoli recept

Domaca alvaU jednu serpu staviti 1/4kg masla ili 200gr masti da se dobro rastopi. U vrelo maslo ili mast dodati 4 velike kasike brasna, pa brasno neprestano mesati dok ne postane zlatno-zute boje. Za to vreme staviti u jedan cist lonac 1/2kg secera kristala s malo vode da na stednjaku prokuva. Odmah staviti i komad vanile i sve zajedno sa secerom kuvati. U uprzenu zaprsku, neprestano mesajuci, dodavati ukuvani sirup da alva ima gustinu da se kasikom iz nje moze masa vaditi. Skinuti alvu s vatre, umakati kasiku u rastopljeno maslo, vaditi alvu i redjati je na okruglu staklenu zdelu. Posuti je sitnim secerom izmesanim sa vanilom i sluziti hladnu.

Link to comment
  • 4 weeks later...
Pomislila sam jutros na bamiju, kako bih je danas sa uživanjem pojela uz teletinu. Koji je naziv za osobe koje vole Orijent? Orijentofil, arabofil?
ima vrlo kvalitetnih smrznutih bamija u Veru, u dve varijante, klot i sa nekim dodacima
Link to comment

Вишње, са дрвета. Нема. Има у тегли. Трешања има, понекад, ал' и то је из кесе - није исто као кад се попнеш на дрво. И пљуцкаш на цео свет.

пробао једном да пљуцкам на фртаљ света, ал' не иде, увек потрефим у цео.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...