Jump to content
IGNORED

Nizozemska je srce Kinshase


אַף אֶחָד

Recommended Posts

mani stripove, ovde u utrechtu, 85 000 cdova na raspolaganju. za 35 jura full access. luuuudiiiiiloooo. tri zivota mi trebaju da preslusam mali deo toga, 9 da ga nagrebujem. opasna navada. :)

Link to comment
  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • betty

    39

  • אַף אֶחָד

    34

  • Miralem

    26

  • Yossarian

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

daklem...mi sutra ujutro krecemo put amsterdama (ako ne bude strajka zeleznice u D).ako neko od forumasa ima vremena i volje da popijemo neku kafu, pivo, ili sta ti ja znam vec... vrlo rado. :)

Link to comment

Zaboravih da pitam, da li se nalazimo na ovom:DSC01991.jpgtrgu?malo sale, malo zbilje, ovo jeste Maastricht i to Markt trg a ovo nije Idfx :) trg je zgodan za nalazenje...dobar je parking...

Edited by msmodesty
Link to comment

a može negde blizu železničke stanice? :blush: p.s. ili možda autobuskea možemo i da se podelimo po grupama u zavisnosti ko kad i čime bude dolazio, pa se onda zajedno nadjemo svi, npr na tom trgu

Edited by Amelija
Link to comment
gde je fontana u odnosu na stajgu?mozemo tamo, mozemo na stajgi. zna li neko neko pristojno mesto gde mozemo da sednemo/zasednemo/zasedamo?
nema fontane, to je fora aus berlin. (kad smo se nalazili na alexanderplatzu, koji je ogroman- svi genijalci su cekali pored neke kvazifontane, dok sam ja jedini bio pametan da nadjem pravu.)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...