Jump to content
IGNORED

Nizozemska je srce Kinshase


אַף אֶחָד

Recommended Posts

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • betty

    39

  • אַף אֶחָד

    34

  • Miralem

    26

  • Yossarian

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

Maastricht 10tog novembra zvuči super! :)Baš mi je drago što je beneluks-mafijaška skupština donela jednu ovako dobru odluku.No, pošto nisam bila prisutna tokom zasedanja, moram da dam nekoliko primedbi:1) nedamo Ahen! angry.png 10tak % jeste prirodno vaše i tu nema spora, zbog toga smo i prestonica :heart: ta Kinšaseali ceo Ahen da bude ohlandski - nikada!taj grad pripada svima trima državama i svim narodima, narodnostima, građanima/građankama i seljacima/seljankama na slobodnom i demokratskom Dreil?nderecku!živeo Dreil?ndereck/prestonica Nederlandsa - herca Kinšase!2) za ove :fashisto: ređače kora i sira/mlevenog mesa: videti gore+ Ahen selo, a? Pa Ahen bre ima i operu, eeej bre!

Link to comment

2 allegra:grad ostaje za neko sledece vidjanje. kao sto rekoh ima tu jos zgodnih manjih mesta u okolini - leuven, gouda, a i ovo moje selo ce vas rado primiti. sve to, naravno, ako se ne poubijamo odmah.2 yossje i miralemje:ovi su bas zaredjali sa deminutivima. sve se osecam pickasto kad nesto-je dodje na red.2 uki:hvala na upozorenju.2 msmodesty:povedi i 4nosca. 2 amelija:nek ti bude aachen i prestonica, samo priznaj nizozemski suverenitet. i tako 3/4 evrope ne zna koji nam je ovde glavni grad.2 baklavica:sad nesto ne znam koja si ti, ali ako neces nekome noge da polomis, dobrodosla na skupstinu.

Link to comment
2 amelija:nek ti bude aachen i prestonica, samo priznaj nizozemski suverenitet.
uhhhhh...aj videćemo definitivno na skupštini 10tog novembranema šta malo dobre volje & dobre droge ne može da rešiu svakom slučaju: neophodan & neizbežan uslov je barem jedno okupljanje u Aachenu dok sam ja još sigurno tu
Link to comment

Da li ste učlanjeni u gradsku biblioteku? Osim knjiga na holandskom,

  • Postoji veliki izbor knjiga na engleskom, nemačkom, francuskom, a u baš velikim i na srpskom i hrvatskom
  • veliki izbor stripova (ne samo za decu, već i za odrasle)
  • muzike na CD-ima
  • filmova
  • nota i partitura (u većim bibliotekama)

Zaučlanjenje ti treba pasoš i neki dokaz adrese (svež bankovni dopis na tvoje ime, stanarski ugovor, bilo šta "zvanično" gde su ti i ime i adresa)

Edited by Yossarian
Link to comment
[*]nota i partitura (u većim bibliotekama)
Gde, gde, oću ja!Bwt da mi se ubeleži patriJotski poen za pevanje koncerta sa holandskim horovima + holandskim policijskim orkestrom (nederlands politieorkest)
Link to comment
Gde, gde, oću ja!Bwt da mi se ubeleži patriJotski poen za pevanje koncerta sa holandskim horovima + holandskim policijskim orkestrom (nederlands politieorkest)
Aaaa, zato ti tamo pitaš kako se skidaju kile pudera sa lica. Morala da se nafraka da je panduri ne prepoznaju sa onih poternica iz vremena kada je vršljala po Mastrihtu :P
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...