Jump to content
IGNORED

Nizozemska je srce Kinshase


אַף אֶחָד

Recommended Posts

ajme! meni je svejedno. ako vam je maastricht drazi moze i tamo. a ako se ne poubijamo prilikom okupljanja, pa se vidimo jos nekad, mozemo i da menjamo mesto.

Link to comment
  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • betty

    39

  • אַף אֶחָד

    34

  • Miralem

    26

  • Yossarian

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

U svetlu sve cescih provokacija i iznosenja laznih informacija od strane holandske manjine, ministarstvo za propagandu rajhskomande se oglasava saopstenjem u kome iznosi sledece cinjenice:1. Istrazivanja poznatog rajhsnaucnika Dr. Demidzica sa Rajhsinstituta za Lingvistiku, malu privredu i telekomunikacije iz Cajnica, pokalaza su nedvosmisleno da je Holandski jezik nastao kada su Klingonci pokusali da govore Nemacki. Iz toga se moze pretpostaviti da su Holandjani nastali kao kolateralna steta klingonskih genetskih eksperimenata.2. Holandska fudbalska reprezentacija je osvojila 0 (nula) svetskih prevenstava.3. Marljivim radom nase obavestajne sluzbe, nepobitno je dokazano da Heineken nastaje kada se ispisa konj koji je prethodno popio Amstel.Posto vidim da se separatisti okupljaju u gradicu, pozivam vas da drugi sastanak odrzite u (glavnom) gradu: organizovacemo obilazak probranih istorijskih znamenitosti (npr Prinz-Albrecht-Strasse), a smestaj je takodje obezbedjen od strane i o trosku Rajhskomande (u ustanovi zatvoreno-obrazovnog tipa).

Link to comment

meni je ok. 10/11? oko 12:00? 14:00? meni treba dva sata do tamo, gradjanima pola sata vise. kartje sa kortingom je ~20 jura. vozovi idu na pola sata odavde. poslednii voz oko 22, u pola 1 ste u gradu... meni to odgovara. ko je pozvan? allegra, mozes li ti da obavestis belgijsko-luxembursku sekciju (aka zapadnu holandiju)? nickie aachensku (juznu holandiju)? od nas ostalih, verovatno miralem zna najvise ljudi... miraleme?elem, upisite u svoje nizozemske agende...

Link to comment

zar u maastrichtu nesto moze da se propusti?! :Dbtw, za jednu od sledecih skupstina mislim da bi mogli i u siru da se nadjemo. grad je za mene pravo otkrice i ima jedan od najboljih restorana u holandiji.

Link to comment
meni je ok. 10/11? oko 12:00? 14:00? meni treba dva sata do tamo, gradjanima pola sata vise. kartje sa kortingom je ~20 jura. vozovi idu na pola sata odavde. poslednii voz oko 22, u pola 1 ste u gradu... meni to odgovara. ko je pozvan? allegra, mozes li ti da obavestis belgijsko-luxembursku sekciju (aka zapadnu holandiju)? nickie aachensku (juznu holandiju)? od nas ostalih, verovatno miralem zna najvise ljudi... miraleme?elem, upisite u svoje nizozemske agende...
vazi se onda - subota, 10. Novembarja cu da obavestim ahenke, ms modesty i jvjuc.inace, ja gotivim AMS i nema nikakve frke da se nadjemo tamo neki drugi put ali Maastricht mi se cini kao kul opcija zato sto niko ne mora da se smara oko organizovanja spavanja, niko ne mora nikome da se uvaljuje pa je opustenijeosim toga, totalno podrzavam ideju da se nalazimo u razlicitim gradovima svaki naredni put(ako ih naravno bude jel' ipak smo SRBLJI pa se tacan ishod i broj mrtvih jos ne zna)
Link to comment
Maastricht je jedini od većih i lepih gradova u kojima nisam bio, pa mi se ideja dopada :)
Mastriht je jedan od mnostva gradova u kojima nisam bio sa dve ribe u isto vreme. Medjutim, blizu je Ahena, te mi je u lepim uspomenama. Skank na nivou i lako naci parking. Blizu Ahena. Dobar grad.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...