Jump to content
IGNORED

Nizozemska je srce Kinshase


אַף אֶחָד

Recommended Posts

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • betty

    39

  • אַף אֶחָד

    34

  • Miralem

    26

  • Yossarian

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

Otvoreno priznajem da koristim translator. :lol: *ebi ga, bio mali pa se zaboravilo.
pa vidi se odma. fali ti het, a verovatno nisi hteo da kazes droevig, nego triest ili jammer. dakle, "jammer, maar ik begrijp het niet (meer)", ili "jammer, maar dat begrijp ik niet (meer)"edit: brzi prsti, spora pamet Edited by Miralem
Link to comment
nou, beter dan burekdzija of djvaske, in elk geval. je hebt geen fouten gemaakt :)
Naravno, kad sam napisala samo 5 reci, i kad bolje razumem napisano nego sto pricam. :D Treba to obnoFiti. Edited by FranziskaKafka
Link to comment
Je l' Amsterdam dje je nekad bio?Je li cofee shop kraj Waterloopliena? Je li vutru služi krčmarica Mara?Je l' na Damu sirotinja raja?
premestili ga 3 metra ulevo, zbog nekih radovakolko se secam, nemu tu nista da valja. mada nisam bas upucen u tu tematiku.marijke ili maartjejok, samo turisti i crnci koji pokusavaju da im uvale sodu bikarbonu umesto belog.
Link to comment

joj, jedva cekam da prodje godinu-dve pa da razumem sve sto pricate :)danas sam uspela da kazem "fiets.... winkel?" i da pokazem prstom ka puknutoj gumi. zena rece blablablabla weg i pokaza rukom nekako normalno na ulicu u kojoj sam se nalazila. ja rekoh - also, dann muss ich nach die zweite ecke.... aaargh, ok, ok... hm. weg: een......twee? twee, rece ona. i bi radionica na drugom cosku.a da nisam corava i dezorijentisana videla bih i sama sa tog mesta. <_<

Link to comment

a sto onda holandjani kazu aken ;) a da ne pricam kako pevaju nemacka krv u himni. a odakle su ti vasi narandzasti monarsi? sad sam stvarno dotakla dno zivota. sta mene interesuju ta vasa evropska sitnicarenja ;)nemoj da nam uskoce francuzi sa aix la chapelle.

Link to comment
a sto onda holandjani kazu aken ;) a da ne pricam kako pevaju nemacka krv u himni. a odakle su ti vasi narandzasti monarsi? sad sam stvarno dotakla dno zivota. sta mene interesuju ta vasa evropska sitnicarenja ;)nemoj da nam uskoce francuzi sa aix la chapelle.
Al me trznu sad paculla. Zezas se jelde? Ma zezas se.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...