Jump to content
IGNORED

Nizozemska je srce Kinshase


אַף אֶחָד

Recommended Posts

osecam da ce me pokolenja prezirati sto sam lako pokleknuo pred moderacijom i posustao u svom mamurlukom potaknutom zahtevu za pdfom nizozemska. ali neka. mozemo mi da se borimo za poseban status i slobodu nasih kolonija i kroz institucije sistema. dakle, u nizozemske kolonije se ubrajaju: selo, grad, dan haag, rotterdam, eindhoven, leiden, achen, brussels, ghent, luxembourgprostitucija i opijati su legalni. nederlands zvanicni jezik uz ostale iz 10 ppp zapovesti.da napravimo popis za pocetak? pa da nam betty zakaze sledece skupstinsko zasedanje...

Link to comment
  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • betty

    39

  • אַף אֶחָד

    34

  • Miralem

    26

  • Yossarian

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

osecam da ce me pokolenja prezirati sto sam lako pokleknuo pred moderacijom i posustao u svom mamurlukom potaknutom zahtevu za pdfom nizozemska. ali neka. mozemo mi da se borimo za poseban status i slobodu nasih kolonija i kroz institucije sistema. dakle, u nizozemske kolonije se ubrajaju: selo, grad, dan haag, rotterdam, eindhoven, leiden, achen, brussels, ghent, luxembourgprostitucija i opijati su legalni. nederlands zvanicni jezik uz ostale iz 10 ppp zapovesti.da napravimo popis za pocetak? pa da nam betty zakaze sledece skupstinsko zasedanje...
Kakve su ovo imperijalisticke pretenzije? Pa nemojte da opet bude 1940-ta all over again, a tek ste nam oprostili sve bicikle koje smo vam maznuli.
Link to comment

bemtizivot. jos nismo uspeli ni da proglasimo separatisticki pokret, a vec imamo separatiste unutar pokreta. pa kuda sve ovo vodi?! vidim da je sledeci korak organizovanje aderlandske republikanske nermije koja ce zavesti redevo - achen je srce nizozemske. jel vam dosta?! (a i vi achenke, sta se bunite, nema vas dosta ni za preferans - btw, uvek sam mislio da tri prsta znace trazimo treceg za pref.)

Edited by chandra
Link to comment
kao ahenska dijaspora, u jednoj bivsoj nl koloniji, pozivam ostale ahenke da krvlju brane ognjiste. ja cu im svaki dan slati po telegram ili pismo podrske.
Rajhskomanda paziljivo prati razvoj situacije i intervenisace u slucaju potrebe.
Link to comment
kao ahenska dijaspora, u jednoj bivsoj nl koloniji, pozivam ostale ahenke da krvlju brane ognjiste. ja cu im svaki dan slati po telegram ili pismo podrske.
Pa dobro, neka ahenska forumska zajednica napravi plebiscit i neka odluče da li žele ili ne žele da odbiju ruku prijateljstva, koja im je pružena na osnovu vekovnih prijateljskih veza i neraskidivo ispreplitane kulture.Da li će ahenska dijaspora dobiti pravo glasa je takođe njihov problem. To sve ionako nema veze, jer je skupština juče već donela nacrt ustava po kome je status Akena / Aachena jasno definisan.Nećemo pokleknuti pred bilo kakvim pretnjama rajhskomande.
Link to comment
To sve ionako nema veze, jer je skupština juče već donela nacrt ustava po kome je status Akena / Aachena jasno definisan.Nećemo pokleknuti pred bilo kakvim pretnjama rajhskomande.
Rajhskomanda ce energicno delovati da suzbije svaku pretnju koja ugrozava nasu celovitost i teritorijalni integritet. Cak i ako se radi o selendri poput Ahena -- stvar principa -- svi rajhsburgeri u jednoj drzavi (jeste culi Svajcarci i Austrijanci!).Prva mera ce biti da vam izvezemo (aka deportujemo) ove proklete Lokf?hrere sto strajkuju...
Link to comment
bemtizivot. jos nismo uspeli ni da proglasimo separatisticki pokret, a vec imamo separatiste unutar pokreta. pa kuda sve ovo vodi?! vidim da je sledeci korak organizovanje aderlandske republikanske nermije koja ce zavesti redevo - achen je srce nizozemske. jel vam dosta?! (a i vi achenke, sta se bunite, nema vas dosta ni za preferans - btw, uvek sam mislio da tri prsta znace trazimo treceg za pref.)
Ej,citam ovaj Achen al mi neshto nije jasno B) Jel to onaj nemacki gde se Karl Veliki krinisao za cara i gde jenajcuveniji nemacki faks za mashinske umetnosti?Ili ima u Nizozemskoj neka varoshica sa slicnim imenom?Lep pozdravSelina
Link to comment
Jel to onaj nemacki gde se Karl Veliki krinisao za cara i gde jenajcuveniji nemacki faks za mashinske umetnosti?
Jeste, taj je. Ali je ahenska forumska ekipa dobrodošla i na ovaj lokalpatriotski topik o NL, a i u NL (ako bude nešto organizovano), jer je gradić na samoj granici. Eto, zato se zevzečimo o pripajanju Ahena ovoj lepoj severozapadnoj provinciji Kinshase :)
Link to comment
Jeste, taj je. Ali je ahenska forumska ekipa dobrodošla i na ovaj lokalpatriotski topik o NL, a i u NL (ako bude nešto organizovano), jer je gradić na samoj granici. Eto, zato se zevzečimo o pripajanju Ahena ovoj lepoj severozapadnoj provinciji Kinshase :)
Fala ti ko sreskom nachelniku da si mi ochi otvor(j)o :rolleyes: Lep pozdravSelina
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...