Jump to content
IGNORED

Likovi iz odeljenja (o.š. / s.š.)


Glen Livet

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • slepa živana

    13

  • Miralem

    9

  • pacey defender

    7

  • Milogled Bluff

    7

:huh: kako moze nekome (izuzimajuci strebere i nerdove) da bude lepo u skoli?
meni je bilo super, jer mi je prirodna inteligencija dozvoljavala da bez strebanja ubodem 'dva na jedan' -_- jednom sam u sedmom razredu (kao djilkos vec) dobio samarcinu od nastavnice fizike jer sam ustao i glasno odbrojavao sekunde do kraja casa. kakva zena :thumbsup: sve u svemu.. super sam se provodio cool.gif Edited by kobac
Link to comment
znam jednu žensku iz osnovne s kojom nisam bila specijalno bliska, a koja mi zadnjih valjda 10 godina svaki božić i novu godinu u 00.00 h šalje onu "send all" sms čestitku (s tim da joj nisam ja dala zadnja dva broja). osim toga nikada se, ali n-i-k-a-d-a nismo čule. :mellow:
Ovo me podsjetilo na lika koji me zaskočio na NG tulumu, prepun pitanja tipa "di si ti, šta te nema" itede, dok sam se ja kiselo se smješkajući pokšavala sjetit ko je on. A vidila sam da je on dobro znao ko sam, čak zna i prezime mi. ^_^ Na kraju sam ga ipak nekako registrirala; bio je to momak iz moje srednje, istog odjeljenja, ali s kojim sam progovorila možda 6 rečenica, a do kraja večeri sam mu se sjetila i imena. :D :buđenje iz polusenilnosti:LM, iz osnovne imam nekoliko baš dobrih prijatelja, jednu od najboljih prijateljica sam upoznala u 5. osnovne, i drago mi je šta su se ta neka prijateljstva održala.Naravno da rado viđam i svoju ekipu iz opskurne opće gimnazije :D , s nekima bih stala i popričala bez problema, a onih par kojih "slučajno ne bih ni primjetila" su ionako otišli na fax u ZG. :wub: I da - često sanjam svoj Sš razred, ko Uki forumaše. :)
Link to comment
meni je bilo super, jer mi je prirodna inteligencija dozvoljavala da bez strebanja ubodem 'dva na jedan' -_-
nije problem (toliki) u strebanju, vec u sekundama. u brojanju sekundi do kraja casa. 1245... 1244... 1243... uh, kad se setim
Jel se to islo u IV gimnaziju?
jel pamti neko sheleta aka magnuma odande? koji lik :lol:
Link to comment
jel pamti neko sheleta aka magnuma odande? koji lik :lol:
Kakva je to budaletina bila. Mada meni je predavao samo jednu godinu, neki EOP ili tako nesto besmisleno.Al' voleo je da cita novine, te, ako mu ostavis na katedri danasnje novine mozes biti siguran da ce veci deo casa proci u blejanju i zajebavanju dok on lista stampu.
Link to comment
Kakva je to budaletina bila. Mada meni je predavao samo jednu godinu, neki EOP ili tako nesto besmisleno.Al' voleo je da cita novine, te, ako mu ostavis na katedri danasnje novine mozes biti siguran da ce veci deo casa proci u blejanju i zajebavanju dok on lista stampu.
ti si imao srece. meni je "predavao" matematiku, tj citao novine na casovima iste. a kad dodje pismeni- uvali zadatke sa takmicenja. 26-7 keceva, redovno. jednom liku je, na popravnom, dao neresiv zadatak, i ovaj je to jedva uspeo da dokaze.
Link to comment
Jel se to islo u IV gimnaziju?
Jasta brale.. tzv. narkomanska skola
jel pamti neko sheleta aka magnuma odande? koji lik :lol:
Oooo daaaa... shele -- lik na 2
Kakva je to budaletina bila. Mada meni je predavao samo jednu godinu, neki EOP ili tako nesto besmisleno.Al' voleo je da cita novine, te, ako mu ostavis na katedri danasnje novine mozes biti siguran da ce veci deo casa proci u blejanju i zajebavanju dok on lista stampu.
Meni nije predavao, ali je bio u krvnom ratu sa matematicarkom koja je meni predavala (ne secam joj se imena, ajte me opsetite). Elem, kada su sheleta izbacili iz skole, ja sam ga uredno kontaktirala da mi drzi prive casove. :) On je car za sve pare, mame mi... Ladno je covek K-R-A-O vezbanke od te moje matematicarke i radio samnom te zadatke. Paz' kad je bio jedan "serijal" zadataka na pismenom :)
Link to comment

jedno veče sretnem se sa likom iz o.š. (radi zajedno sa mojom sestrom) i ispricamo se lepo, računasmo da bi ove godine mogli da organizujemo okupljanje na 15ogodisnjicu (par godina gore/dole) i tako lepo razmenimo e-maJlove i šta ti ja znam.Kad dođem do računara a ono postavljena ova tema ....Sa ovima iz o.š. sam u prilično dobrim odnosima ..redovno se javljam i tako to Iz s.s. je potpuno druga prica - izbeganje u sve 16. Mada redovno idem na okupljanja :) mazohista u dusiAli sa ostalim iz s.š. (sa kojima nisam išao u odeljenje) se odlicno druzimkako u r.l. tako i na forumu :wink:

Link to comment
Jasta brale.. tzv. narkomanska skola
što nam ofiraš školu, kakav je to način?! angry.gif:lol:
Meni nije predavao, ali je bio u krvnom ratu sa matematicarkom koja je meni predavala (ne secam joj se imena, ajte me opsetite)
Bankica ili Bosa? ne znam dal je bila i treća...
Link to comment

Da je u mojoj bar bilo više narkomana... ja imadoh dva lika koji su u poslednjoj klupi držali gajbu piva, koju su cirkali od drugog do četvrtog časa, a potom još dva časa podrigivali, tako da je do kraja (radnog) dana učionica bazdila kao BIP-ovo postrojenje koje je zatvoreno jer se negde zaglavio pacov.

Link to comment
što nam ofiraš školu, kakav je to način?! angry.gif:lol: Bankica ili Bosa? ne znam dal je bila i treća...
Eeeeeee Bosa!! E sto se oni nisu voleli to je bilo strasno.. :lol: Sta bre ofiram.. pa zar nije? Missim, konj si ti generacija, ali u moje vreme svasta bilo... da ti kaze teta Bondi ;-)A baka Boki? el se nje neko seca??
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...