Jump to content
IGNORED

Likovi iz odeljenja (o.š. / s.š.)


Glen Livet

Recommended Posts

:lol: i meni je otac bio razredni u srednjoj...onda smo se u drugom razredu pokacili oko nekog tipa s kojim mi je branio da se vidjam, pa nas je od treceg predao jednom brki i tek onda je bio show...cale je bio majka za ovog, mrzelo me celo odeljenje :D
pa nije tata bas *branio* ali mu nije bilo pravo pa momku zavalio par kecheva, onako preventivno :D => rezultat trke: momak pobegao glavom bez obzira :lolol:nastavak nazalost nije bio bas kao kod tebe - nije nas nikome predao, svima je bilo divno sem meni <_< i da, zaboravila sam da je uciteljica u nizim razredima bila prva komsinica <_< poJenta - ko ce molim te da dodje da se igra i slusa ploce kod tebe kad su mu nastavnici i ucitelji u sobi porednikoi tako - mislim da mi se sve moze sada oprostiti.
Link to comment
  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • slepa živana

    13

  • Miralem

    9

  • pacey defender

    7

  • Milogled Bluff

    7

...poJenta - ko ce molim te da dodje da se igra i slusa ploce kod tebe kad su mu nastavnici i ucitelji u sobi porednikoi tako - mislim da mi se sve moze sada oprostiti.
:(Indy: jel' ti sad nije zao?
Link to comment

primetio sam dva zasebna vlakna u temi se izdvajaju se, mislim na ovo roditelji-profani

:lol: i meni je otac bio razredni u srednjoj...
khm... u oš, meni keva nije bila razredna ali je predavala u istoj smeni što je iziskivalo da vrlo pazim na ponašanje. ima tu i nekih bizarnih detalja recimo da je keva predavala aktuelnom ministru spoljnih poslova :lol: što se nadovezuje na ovo o gikovima, kao i Kruelin post o vešticama i Snežanama, Linda Leejin o sukobu dizelaša i padavičara, (što je očigledno jedna od mnogih bitaka 1. i 2. Srbije)
ja sam htela da otvorim nesto na temu kako su gikovi iz srednje ostali gikovi u zivotu...recimo, evo mene na doktoratu :zbun:
što sve ispada u fazonu "high-school never ends" cool.gif mada pazi, baklavice, znam par primera gikova koji su se totalno raspomamili posle srednje, što ih stavlja u onu grupu koji izbegavaju likove iz odeljenja jer ih ovi znaju iz te tunjave faze pa da ih ne bi isprozivali. mada, ima i dosta primera padavičarki koje kako su prevalile 25 počele da prezimaju imidž sponzoruša, znaš ono frka panika udaja, pa ono krenu preterano u kvarc, šminku, blajhanje i taj fazon a da su pritom asistentkinje na PMF ili RGF-u. e to je već šou program :D
Link to comment
nakon sto je deo ekipe veoma cudno reagovao na cinjenicu da sam 6 meseci delila prebivaliste sa muskom osobom neuobicajene seksualne orjentacije.
Sta bi tek meni rekli? :lol: Delim prebivaliste sa 2 muske osobe neuobicajene sexualne orijentacije... Na zadatu temu, sretnem tu i tamo po nekog, pa ako je bas nemoguce eskivirati popricamo, ali meni je sve to nekako bljuc. Odvukli su me na 5 godina mature prosle godine. Rekla sam nikad vise! Kako godine prolaze - ono malo kvalitetnih ljudi je sve sjebanije, a ostalo nije ni vredno pomena. I sve mi se vise cini da je zivot poceo sa fakultetom, sve pre toga je bledo i biva sve bledje...Garant zato sto je vredelo <_<
Link to comment

Igrom slučaja su mi najbolji prijatelji ljudi sa kojima sam neko vreme išao i u razred. Kažem igrom slučaja jer bi se mi našli i bez te epizode u nižim razredima. Pre neko veče sam se zapio sa kumom i evocirali smo uspomene na te dane. Onako pripiti smo se setili dosta imena i prezimena :unsure: i pitali se da li i oni sada pijani pričaju o nama...Svojevremeno sam spalio sve fotografije iz osnovne i srednje škole tako da je super koliko se i sećam. Najviše me jebe što s vremena na vreme moram dobro da se pomučim da bih se setio kako mi se zove razredni iz srednje. Svi su ga zvali po nadimku.. S većinom kada ih sretnem razmenim par rečenica reda radi i to je to. Znamo da nema šta mnogo da se priča. Prva desetogodišnjica mature je prošla solidno, bilo je ono u učionici profan proziva svako kaže gde je šta radi. Svi se kikoću kad neka izjavi da je promenila prezime i da ima x dece. Tu je sva patetika i prestala, na večeri svi rezervisani i samo gledaju kako će da uteknu cool.gif Uz malo sreće dvaes godina se neće ni organizovati.

Link to comment
Sta bi tek meni rekli? :lol: Delim prebivaliste sa 2 muske osobe neuobicajene sexualne orijentacije...
ma cuti, tad su me neki od njih nepovratno odbili od sebe. to, skopcano sa -metrijom.... a-a nece me gledati
Link to comment
ma cuti, tad su me neki od njih nepovratno odbili od sebe. to, skopcano sa -metrijom.... a-a nece me gledati
Rekoh ja - NIKAD VISE! Toliko su mi bili jadni, pa jos kad su se uvoshtili u neko zlo doba i poceli da se razvlace i lice na sebe iz gimnazijskih dana... Joj! :ph34r: Mada su se svi jako malo promenili. Tom analogijom bice da nisam ni ja - sto je verovatno razlog zasto cu ih zaobilaziti u shirokom luku, od sada do vecnosti... <_<
Link to comment
Jel ima neko da mu nije bilo lose u toj skoli? :unsure: Cini mi se da se potvrdjuje moja teorija :P
pazi meni je bilo do jaja... prve dve godine sam se trudio manje više, treću i četvrtu sam sabijao unučiće na velikom odmoru a a ortak iz klupe do mene je počo da diluje dop tako da je bilo ekstrazipa detalj, u trećoj šatro da poravimo keca iz srpskoh kod Jelkice i odemo nas trojica razvaljeni od dopa dok je još dop ličio a nešto... i rasprićali se ko budale a svako malo jedan pali do lavaboa da pije vodezašto sam tako radio? pa zato što mi je sudbina postala suviše očigeldna a ja nisam hteo da se stretnem s njom svakog četvrtka od 6 u hotelu Prag :lol:
Link to comment
Jel ima neko da mu nije bilo lose u toj skoli? :unsure: Cini mi se da se potvrdjuje moja teorija :P
Meni nije bilo lose u skoli, ali ja se ne racunam, ja sam jos u skoli :lolol: Sad mi je moj Uča kolega cool.gif
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...