Jump to content
IGNORED

Likovi iz odeljenja (o.š. / s.š.)


Glen Livet

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • slepa živana

    13

  • Miralem

    9

  • pacey defender

    7

  • Milogled Bluff

    7

rešena :D ona je otišla posle prve godine, a ja sam došla u drugoj... tako su se mimoišle naše muzičke karijere :lol:
To odeljenje bilo je malo za vas dve Edited by Milogled Bluff
Link to comment
To odeljenje bilo je malo za vas dve
dok sam se s natašom sjajno saživela :D bile smo, da tako kažem, klasići. obe smo došle u drugoj godini, a na to još nismo učile nemački nego smo polagale nekakav razredni ispit na kraju godine. čini mi se ona ruski, ja francuski. bilo je još par izbeglica s istim problemom... tako da smo mnoge sate provele zajedno u slobodnim učionicama, bistreći životne teme :)sad nešto kad razmislim, čini mi se da je u petu išlo više dece poznatih nego onih što su posle i sami postali poznati. s tim u vezi, sa mnom u osnovnu su išle ćerke jednog od braće bajića, onog visokog... bile su isto visoke, jedna isti ćaća, a druga najlepša cura u školi, košarkašica i manekenka. to je sve bilo u dvadesetom veku i ko zna šta je sad sa svima njima...
Link to comment
dok sam se s natašom sjajno saživela :D bile smo, da tako kažem, klasići. obe smo došle u drugoj godini, a na to još nismo učile nemački nego smo polagale nekakav razredni ispit na kraju godine. čini mi se ona ruski, ja francuski. bilo je još par izbeglica s istim problemom... tako da smo mnoge sate provele zajedno u slobodnim učionicama, bistreći životne teme :)sad nešto kad razmislim, čini mi se da je u petu išlo više dece poznatih nego onih što su posle i sami postali poznati. s tim u vezi, sa mnom u osnovnu su išle ćerke jednog od braće bajića, onog visokog... bile su isto visoke, jedna isti ćaća, a druga najlepša cura u školi, košarkašica i manekenka. to je sve bilo u dvadesetom veku i ko zna šta je sad sa svima njima...
Pa ne znam koliko si sa Natasom mogla da bistris zivotne teme... :P
Link to comment
Pa ne znam koliko si sa Natasom mogla da bistris zivotne teme... :P
ih bre... pa i hitler je nekad bio dete :lol:stvarno je bila ok :) vodila je ono na stuju b, ja sam to pratila kao manijak... onda, imala je angdote sa milanom mladenovićem oko snimanja nekog intervjua. nije bila štreberka, a nije bila ni propalitet i bila je pristupačna što u petoj baš nije bio čest slučaj. nisam ja mogla da znam šta će ona da postane :lol:
Link to comment
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

jedini bitan lik sa kojim sam ikada isao u skolu je narkoman koji je isekao Renoarovu Kupacicu u Narodnom muzeju, urolao i odneo. Jedva su posle restaurirali sliku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...