Jump to content
IGNORED

Mnogo smo jadni od Voje Z do mjetala


Nikodije

Recommended Posts

Rođaka 16 godina mi šalje jutros yt novu pesmu Devito & Breskvica, valjda da me iznervira. Ajde pustim ja, i imam šta da čujem. Breskvica kaže "ajde dođi ljubi me, ili pucaj ubij me". Jbt 3 nedelje posle ovih masakara oni izbacuju ovo. 2,3 miliona pregleda za 3 dana

  • Tužno 1
Link to comment
12 hours ago, Nikodije said:

Rođaka 16 godina mi šalje jutros yt novu pesmu Devito & Breskvica, valjda da me iznervira. Ajde pustim ja, i imam šta da čujem. Breskvica kaže "ajde dođi ljubi me, ili pucaj ubij me". Jbt 3 nedelje posle ovih masakara oni izbacuju ovo. 2,3 miliona pregleda za 3 dana

Njen stori sa protesta koji je okačila >>> jedan stih pesme

Edited by Milošica
Link to comment

jbt, koliko sam ja mator ili nezainteresovan kada neam pojma ko je breskvica, a kada je krenula rts serija sam se pitao ko je taj voja z. mislio sam da je neki pseudonim ili nesto slicno.

bublovi, mjehuri...

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

znam sada i ja. ali prve 2 epizode sam se pitao ko je voja z?

posle su me prosvetlili da je burgijin mali.

zaboravih milosice da li si ti grradjevina ili masinac? ako si ovo drugo citaj dalje, ako si prvo onda ubrzaj radove na milosu velikom.

jbg, cika sporo pali, ali onda radi kao dizel sa obicnom pumpom visokog pritiska (ne komon rail i ostala sranja). bez struje, bez kompjutera, samo vazduh i gorivo.

 

p.s.

sedeo sam pre 2 nedelje sa caletom od voje z i on se smejao i rekao da je dileja sa umjetnickim imenom.

  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, foto said:

jbt, koliko sam ja mator ili nezainteresovan kada neam pojma ko je breskvica, a kada je krenula rts serija sam se pitao ko je taj voja z. mislio sam da je neki pseudonim ili nesto slicno.

bublovi, mjehuri...

Breskvica samo može da bude termin iz Erotike, tamo negde sa kraja osamdesetih.

  • Haha 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...