Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2(f)0(r)23


Ros

Recommended Posts

Kecmanovic nosilac, Nisioka isto... ATP propo.

 

Nasi se usrecili bas, Djere opet na Rubljeva a Krajinovic na uvek augodnog Tiafoa, mrka kapa od obojice. Lajovic dobio na papiru najlakseg ali ne bi me cudilo da odigra na svom dobro poznatom nivou i ispadne od ovog solidnog Kineza.

 

Ako Tim prodje Cachina u prvom kolu, posle je samo nebo granica. 

Link to comment

Cim se malo sabrao, isplivao je talenat - odlican servis, snazni udarci, solidno kretanje. Znacajno je podigao nivo igre posle katastrofalnog prvog seta, a i ovaj mali Holandez je poceo da gresi.

 

Bice od Medjeda odlican igrac ako sredi glavu. Nije tipican choker luzerskog mentaliteta kao Duci, Filip, Laslo i ekipa, ali je zato prsotina ala Troicki, koji mu je btw i trener. 

  • +1 3
  • Haha 4
Link to comment

Mene od svega najvise brine Novakov lakat, pa raspored meceva, ko ce na Satrije, a ko na Leglen dnevni ili vecernji. Buduci da je u Alkarazovoj polovini mislim da ce se sa terminima vise ugadjati Spancu nego Novaku i da ce ovaj nas da povileni zbog toga.

Link to comment

Posto @Lancia nije odradio posao kako je bilo dogovoreno moram ja 😉

 

AyOd4hj.png

 

od7TBZd.png

 

tJS0v63.png

 

MFCOgto.png

 

Sabalenka Kostjuk u R1, bas nisu imale srece... 

Svjontek u 1/8 F ima Krejcikovu koja je penicilin za njenu igru, al dobro moglo je i gore, recimo Kanepi u R1 😂

  • Wub 1
Link to comment
22 minutes ago, Arkadija said:

Medvedev ima najlakši žreb.

Siner i pogotovo Zverev nisu bas laki protivnici. Tu su i 'mogudapoludim' Coric i 'mogudavaskrsnem' Tim :) 

Link to comment
2 hours ago, Profesionalac said:

To možda u kući :D, ovde si samo Lancia, tako da dok se ne prekrstiš u Lancia Ypsilon ili slično - proglašavam te španskim nesmaračem 

A ja ubedjena da je @Lancia od  italijanske reci (mozda i spanske) koja znaci koplje :lolol:

Link to comment

Claydvedev ladno moze u finale, samo da vidimo kome ce udeliti kineskog vunderkinda u prvom kolu.

jedino Novaku od top4 nosioca nije dopao kvalifikant sto i nije tako lose. aca amer je idealan rival za ulazak u turnir

 

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...