Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

1 minute ago, gospa buba said:

da uvedu vanredno stanje ovi koji su drzali ONO vanredno stanje???

Sent from my RMX3710 using Tapatalk
 

 

ne znam bubo, nisam trezven

dva puta sam otisao u zivotu, jednom sa 19, drugi put sa 32

prvi put zbog sebe, drugi put zbog planirane familije 

greska mi je sto i drugi put nisam posekao sve mostove te sad lajem izvana

bilo bi mi lakse

Link to comment
6 minutes ago, Patty Lee said:

Dakle, sveukupno je upucao 25 ljudi.

 

To je neverovatno, bez obzira na automatsku pušku i gomilu metaka. Ne samo što su sociopate, nego su i uvežbane za maksimalan učinak sa vatrenim oružjem.

 

Sad svi tabloidi javljaju o taocima a neki prekrštavaju ovo u teroristički akt. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Tsai said:

Kraj drzave

 

koje drzave bre tsai

psihopata na nestu predesdnika ima neogranicenu moc i nitko ne sme da mrdne dok se on ne oglasi

psihopate imaju pristup oruzju i municiji u neogranicenim kolicinama

to nije drzava odavno, to je ludnica bez strazara

  • +1 6
  • Hvala 2
Link to comment
Just now, cedo said:

koje drzave bre tsai

 

Pa privatne države. 

 

Privatizovano je sve odavno, od ustava, prava, zakona i sudova, a sve što se dešava samo je posledica.

 

Preventivno ću da nahraniim govnima svakoga ko kaže da ovaj smrad nije direktna posledica sistema, tatin sin, navikao ceo život da radi šta mu se digne kurac, a i već vidim akko će da ispliva da je pravio već neka sranja ali se za sva lagano izvukao, evo samo čekam da krenu vesti i informacije, stavljam glavu na panj da je to scenario. Vadio oružje, pretio, javiće se neka bivša devojka koju je tukao... 

Link to comment

Nisam sklon da u jednom čoveku tražim uzrok, ali definitivno ovo ispiranje mozgova ljudima 10+ godina je uticalo na ovo.

Nema šanse da stane na ovome.

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Sutra će naravno pojesti vuk magarca, čitava Vlada će se zahvaljivati dotičnom što zahvaljujući tome što je on izdao naredbu da odu Kobre nije bilo 4000 mrtvih već samo 64. I tako do nekog sledećeg sranja. A nacija beskičmenjaka će da gleda vijesti i da čeka novih 100 evra. 

 

Ovo već nije situacija preko koje i prosečno debilan Srbin lako prelazi. Jer, guzica je sada u procepu. Niko više nije bezbedan, svako može da bude prosviran na ulici, protresće ovo iz gaća sada svakoga, samo je pitanje koliko.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Patty Lee said:

Ja ne mogu ovo više da ispratim, sad kažu da je u Malom Orašju!?

Pa zar ga nisu opkolili???

 

Verovatno su sad dobili aber od svojih izvora da je ovaj i tamo prošao i upucao ljude, pa im treba vremena da usklade sve uživo/foto/video naslove. Trebalo bi da je već uveliko opkoljen, samo što izgleda da ima taoce inače bi ga SAJ odavno rešila.

  • +1 3
Link to comment
Just now, Redoran said:

 

Verovatno su sad dobili aber od svojih izvora da je ovaj i tamo prošao i upucao ljude, pa im treba vremena da usklade sve uživo/foto/video naslove. Trebalo bi da je već uveliko opkoljen, samo što izgleda da ima taoce inače bi ga SAJ odavno rešila.

Ne mogu da ga reše, nije u VW Polu... Oni su vežbali za Polo, kako sad kad je u kući? :fantom:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
  • Tpojka unlocked this topic
  • Tpojka pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...